Aktualności Karty Różnorodności

Credit Agricole promuje różnorodność

18 grudnia 2018

Credit Agricole Bank Polska został sygnatariuszem Karty Różnorodności – międzynarodowego dokumentu promującego różnorodność i równość w miejscu pracy.  W ten sposób bank dołączył do liderów społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce.

Rusza Tramwaj Róznorodności

13 grudnia 2018

W weekend 15-16.12 Tramwaje Warszawskie rozpoczną wyjątkową akcję promującą wśród pasażerów otwartość na różnorodność i ideę równości, bez względu na płeć, rasę, orientację seksualną, pochodzenie etniczne, wiek, niepełnosprawność czy religię. „Tramwaj Różnorodności”, w którym odbędzie się cykl debat poświęconych tolerancji, wyruszy na ulice Warszawy w sobotę i niedzielę. Oprócz kampanii edukacyjnej, Tramwaje Warszawskie, przy wsparciu…

Równość – w prawie i w życiu. Kwestia równouprawnienia kobiet w II Rzeczpospolitej – wykład w Polin

11 grudnia 2018

Czy uzyskanie biernego i czynnego prawa wyborczego rzeczywiście dało kobietom równouprawnienie? Wykład o równości politycznej i życiu codziennym w II Rzeczpospolitej wygłosi Katarzyna Sierakowska z Instytutu Historii PAN. 13 grudnia (czwartek), godz. 18.00, wstęp wolny, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Warszawa Walka o równouprawnienie kobiet na ziemiach polskich nie rozpoczęła się wraz z odzyskaniem niepodległości….