Dotyczy firmy: Santander Bank Polska

Znalezione aktualności: 136

10 lipca 2020

Praktycy CSR w projekcie #OdPOWIEDZialnie

W ramach projektu #OdPOWIEDZialnie, koordynowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, powstało 17 odcinków poświęconych praktycznym aspektom prowadzenia działań z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Projekt jest realizowany we współpracy z partnerami strategicznymi FOB.

7 lipca 2020

Biznes zaangażowany w walkę z pandemią

Ukazała się trzecia odsłona mapy #BiznesReagujeOdpowiedzialnie. Materiał powstał w ramach akcji Forum Odpowiedzialnego Biznesu prezentującej aktywność firm w czasie walki z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Tym razem publikacja zbiera działania w podziale na interesariuszy biznesu.

3 lipca 2020

Grupa Santander Bank Polska oferuje nowe finansowanie dla polskich MŚP, w ramach walki ze skutkami kryzysu spowodowanego przez Covid-19

Umowa została zawarta z Santander Leasing na sekurytyzację syntetyczną portfela należności leasingowych o wartości 2,0 mld PLN (ok. 450 mln EUR). To trzecia sekurytyzacja syntetyczna realizowana z Grupą Santander Bank Polska od 2018 r. – wartość portfela ogółem to 5,9 mld PLN (ok. 1,3 mld EUR).

26 czerwca 2020

Santander Bank Polska nagrodzony w konkursie „Listki CSR” Polityki i Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Santander Bank Polska już po raz czwarty został nagrodzony Złotym Listkiem CSR Polityki. Bank zajął też drugie miejsce w Rankingu Odpowiedzialnych Firm, organizowanym przez Koźmiński Business Hub, zarówno w klasyfikacji branżowej jak i generalnej.

24 czerwca 2020

Santander Bank Polska nagrodzony w rankingu Złoty Bankier

Santander Bank Polska po raz trzeci znalazł się w czołówce rankingu ZŁOTY BANKIER – w tym roku jako wicelider rankingu w kategorii Złoty Bank. Konto Jakie Chcę zostało przez jury uznane ponownie za najlepsze na rynku. Bank zwyciężył także w kategorii Bank wrażliwy społecznie z projektem skierowanym do seniorów – tu zgłoszone projekty oceniali internauci.

17 czerwca 2020

Ścieżki eksportu żywności z Polski w czasie recesji wywołanej epidemią COVID-19. Ruszyły zapisy na bezpłatny webinar

Producenci żywności – zwykle w miarę odporni na wstrząsy makroekonomiczne – mierzą się obecnie z bezprecedensowymi wyzwaniami. Jakie to wyzwania oraz jak utrudnienia na granicach i obostrzenia wynikające z pandemii COVID-19 wpłyną na polski eksport żywności? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas bezpłatnego webinaru organizowanego przez Santander Bank Polska oraz SpotData, który odbędzie się 16 czerwca br., w godz. 11:30-13:00.

9 czerwca 2020

IX zestawienie Listków CSR POLITYKI

Ukazało się dziewiąte zestawienie Listków CSR Tygodnika “Polityka”, przygotowywane jest we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz firmą Deloitte. Ankietę wypełniło i przesłało do redakcji 96 przedsiębiorstw, 68 spośród nich zostało nagrodzonych.

8 czerwca 2020

Santander Bank Polska z największą w Polsce umową finansowania projektów fotowoltaicznych

Santander Bank Polska  podpisał umowę o wartości 350 mln PLN (79 mln EUR) na sfinansowanie projektu elektrowni słonecznych opracowanego przez R.POWER, wiodącego polskiego inwestora i dewelopera systemów fotowoltaicznych. Finansowanie zostanie przeznaczone na budowę 128 elektrowni słonecznych o łącznej mocy 121 MWp, które wygrały ubiegłoroczne aukcje OZE.

5 czerwca 2020

Santander Bank Polska strategicznym partnerem akcji „Zielona Wstążka #DlaPlanety” w 2020 roku

5 czerwca świętujemy Światowy Dzień Środowiska. Właśnie wtedy rozpocznie się też trzecia edycja akcji „Zielona Wstążka #Dla Planety”, która potrwa do końca roku. Inicjatorem kampanii jest Centrum UNEP/GRID-Warszawa, realizujące w Polsce misję Programu ONZ ds. Środowiska. Santander Bank Polska kolejny raz został partnerem strategicznym kampanii.

4 czerwca 2020

Partnerzy strategiczni FOB liderami XIV Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Czternasta edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm obyła się w przestrzeni wirtualnej. W tym roku w ROF wzięły udział 74 firmy. Do głównego zestawienia zakwalifikowało się 68 przedsiębiorstw, a na jego czele znalazły się BNP Paribas Bank Polska oraz ING Bank Śląski.