Dotyczy firmy: Santander Bank Polska

Znalezione aktualności: 35

9 sierpnia 2019

Santander Bank Polska mecenasem trasy koncertowej

Leszek Możdżer, Tia Fuller i Lars Danielsson ruszają w trasę z projektem Symphosphere! Jesienią usłyszymy ich w Warszawie, Lublinie, Katowicach, Szczecinie i Gdańsku. Artystom towarzyszyć będzie Santander Orchestra pod dyrekcją Marcina Sompolińskiego. Mecenasem trasy koncertowej jest Santander Bank Polska.

18 lipca 2019

Santander ostrzega przed cash trappingiem

Santander Bank Polska ostrzega swoich klientów przed kolejnym niebezpieczeństwem mogącym czyhać w bankomatach. W ostatnim czasie odnotowano coraz częstsze przypadki cash trappingu.

10 lipca 2019

Biznes odpowiedzialny za naszą przyszłość

Dominika Bettman, prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Siemens oraz Michał Gajewski, członek zarządu FOB i prezes Santander Bank Polska, wzięli udział w eksperckiej debacie „Zrównoważony rozwój w biznesie – ostatni dzwonek na podjęcie działań” zorganizowanej przez Puls Biznesu.

24 czerwca 2019

Santander Innovation Day już po raz czwarty w Polsce

Santander Bank Polska spotkał się z firmami z sektora fintech. Startupy, które oferują rozwiązania wspierające bank i jego klientów m.in. w zakresie bezpieczeństwa, digitalizacji dokumentów oraz szeroko rozumianej transformacji cyfrowej usług finansowych mogły zaprezentować swoje pomysły podczas IV edycji Innovation Day.

17 czerwca 2019

Coca-Cola HBC Polska po raz kolejny wśród liderów Rankingu Odpowiedzialnych Firm w Polsce

Coca-Cola HBC Polska, partner strategiczny Forum Odpowiedzialnego Biznesu, laureatem 2. miejsca oraz liderem sektora FMCG w 13. Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Nagrodę wręczono podczas gali, która odbyła się w auli Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

11 czerwca 2019

Nowy skład Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Michał Gajewski, CEO Santander Bank Polska, dołączył do składu Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu, największej w Polsce organizacji upowszechniającej standardy odpowiedzialnego biznesu.

5 czerwca 2019

Santander Bank Polska partnerem strategicznym kampanii „Zielona Wstążka #DlaPlanety”

Santander Bank Polska został partnerem strategicznym kampanii „Zielona Wstążka #DlaPlanety”. Przedsięwzięcie organizowane jest już kolejny raz przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa, realizujące w Polsce misję Programu Narodów Zjednoczonych ds. Środowiska. Akcja rozpoczyna się w Światowym Dniu Środowiska (5 czerwca) i potrwa do końca 2019 roku.

31 maja 2019

Nowe ekologiczne inicjatywy w Santander Bank Polska

Od niedługa Santander Bank Polska zobowiązuje się do stopniowego przechodzenia na zieloną energię i zapowiada wymianę floty na samochody hybrydowe oraz wdrożenie strategii „no plastic”.

31 maja 2019

„Wcale tak bardzo się nie różnimy, prawda?”

Blisko 5 mln Polaków doświadcza niepełnosprawności. Co 6-8 osoba mijana na ulicy ma dostrzegalną lub częściej – niewidoczną niepełnosprawność. Jakie są ich potrzeby? Jakie mają oczekiwania jako pracownicy, klienci? Santander Bank Polska realizuje kampanię informacyjną „Wcale tak bardzo się nie różnimy, prawda?”

31 maja 2019

Cykl koncertów symfonicznych „Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga” z Santander Bank Polska

7 czerwca rozpocznie się cykl koncertów symfonicznych w ciemności pt. „Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga”. W trakcie występów muzycy zagrają część repertuaru bez dyrygenta, nie widząc siebie nawzajem i polegając wyłącznie na słuchu. Celem wydarzeń jest zwiększenie wrażliwości społecznej na potrzeby osób z niepełnosprawnością wzroku i przybliżenie ich sposobu odczuwania świata.