Dotyczy firmy: Rossmann

Znalezione aktualności: 17

10 lipca 2020

Praktycy CSR w projekcie #OdPOWIEDZialnie

W ramach projektu #OdPOWIEDZialnie, koordynowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, powstało 17 odcinków poświęconych praktycznym aspektom prowadzenia działań z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Projekt jest realizowany we współpracy z partnerami strategicznymi FOB.

24 czerwca 2020

Za kulisami akcji „Pomagamy jak umiemy 2019”

„Pomagamy jak umiemy” to wspólna akcja klientów, pracowników oraz firmy Rossmann. W 2019 roku udało się przekazać 250 instytucjom 320 ton produktów o wartości 5 mln zł.

8 czerwca 2020

W #OdPOWIEDZialnie Rossmann o wsparciu młodych na rynku pracy

W 18. odcinku #OdPOWIEDZialnie został poruszony aktualny i istotny temat wsparcia młodych osób na rynku pracy. O zrealizowanych praktykach na rzecz rozwoju karier początkujących pracowników opowiedziała Jagoda Wodzińska-Jabłońska, Specjalista ds. Współpracy z Uczelniami w Rossmann.

18 listopada 2019

Podsumowanie 3. edycji akcji „Pomagamy jak umiemy”

Łącznie 5 milionów złotych w postaci dostępnych w sklepach Rossmann zebrali klienci sieci w ramach akcji „Pomagamy jak umiemy”. Trafią one do 250 organizacji w całej Polsce. W samym województwie mazowieckim kosmetyki, artykuły higieniczne, chemia czy karma dla zwierząt trafiły do trzydziestu sześciu instytucji.

31 lipca 2019

Rusza finał akcji „Stań na własnych nogach”

Rusza finał akcji Rossmanna „Stań na własnych nogach”. Od 1 sierpnia br. członkowie Klubu Rossmann mogą zagłosować na jedną z 50. finalistek, która otrzyma 30 tys. zł na rozwój własnego biznesu.

18 lipca 2019

Rossmann wycofuje ze sprzedaży produkty przeciwsłoneczne z filtrem niższym niż 10 SPF

22 lipca Rossmann wprowadza ważną zmianę w asortymencie: w trosce o zdrowie klientów wycofane zostaną produkty przeciwsłoneczne z filtrem niższym niż 10 SPF. Z badań wynika, że takie produkty nie nadają się do skutecznej ochrony skóry od szkodliwych promieni słonecznych.

16 lipca 2019

Rozpoczął się największy program stażowy w Rossmannie

Rekordowa liczba 30 studentów rozpoczęła płatne staże w centrali Rossmanna w Łodzi. To już 8. edycja organizowanego co roku przez Urząd Miasta programu „Praktykuj w Łodzi”. 

17 czerwca 2019

Stań na własnych nogach z pomocą Rossmanna

„Stań na własnych nogach” – to nowa akcja firmy Rossmann zachęcająca kobiety do zakładania własnych biznesów. Zgłoszenia do programu ruszają 15 czerwca. Warto, bo do wygrania są granty o łącznej wartości 60 tys. złotych.

31 maja 2019

Rossmann wyróżniony za działania CSR

Rossmann otrzymał nagrodę „#firma odpowiedzialna społecznie” za program „Pomagamy jak umiemy” w konkursie Love Cosmetics Awards 2019.

31 maja 2019

Odbył się 17. Rossmann Run

Blisko 6 tys. biegaczy wystartowało w Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, który odbył się 25 maja w Łodzi. To rekord w 17-letniej historii biegu.