Dotyczy firmy: Orange Polska

Znalezione aktualności: 142

14 października 2019

Orange zachęca, by w cyfrowym świecie zachować równowagę

Technologie zmieniają nasze życie, oferują coraz większe możliwości komunikowania się i rozwoju. Niosą za sobą także wyzwania, z którymi musimy sobie radzić – indywidualnie, w rodzinach i jako społeczeństwo. Orange we wszystkich krajach, w których obecna jest marka, zwraca uwagę na potencjalne zagrożenia związane z cyfrowymi narzędziami i pokazuje sposoby radzenia sobie z nimi. Startuje polska odsłona globalnej inicjatywy promującej odpowiedzialne korzystanie z technologii. Ruszył także portal Razem w sieci, dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej o świadomym korzystaniu z możliwości, jakie daje cyfrowy świat.

26 września 2019

#Wolontariat w Polsce – podziel się doświadczeniami ze współpracy z wolontariuszami z firm

Zapraszamy organizacje pozarządowe i instytucje publiczne, które współpracowały z firmami w ramach wolontariatu pracowniczego, do udziału w III Ogólnopolskim Badaniu Wolontariatu Pracowniczego. Powiedźcie co myślicie o tego rodzaju zaangażowaniu społecznym Biznesu.

13 sierpnia 2019

W domach warszawiaków pojawiły się innowacyjne liczniki prądu. Do ich podłączenia Orange Polska wykorzystał nową technologię

Ponad 1,5 tys. nowych liczników, pozwalających na zdalny odczyt zużycia energii elektrycznej, zostało zainstalowanych w warszawskich budynkach. Po raz pierwszy w Polsce będą wykorzystywały technologię LTE-M, która pozwala obsłużyć nawet do miliona urządzeń na kilometr kwadratowy. Rozwiązanie to zostało opracowane w innogy Laboratory of Things.

6 sierpnia 2019

Jak prowadzić dialog z interesariuszami? Nowa publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu

“Różne oblicza dialogu. Inspirator dla firm” to tytuł najnowszej publikacji Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prezentującej zasady komunikacji i współpracy z interesariuszami.

29 lipca 2019

Orange podpowiada, jak chronić się przed phishingiem

Phishingowe maile i SMS-y to od lat jeden z najpopularniejszych (wśród przestępców) sposobów ataków na firmy i internautów. Statystycznie każdy z nas otrzymuje ich nawet około 100 dziennie. Liczba ataków phishingowych zwiększa się już od kilku lat, jednak dane liczbowe dla 2018 r. wskazują na znaczący skok, jeśli chodzi o ich stosowanie i popularność. Każdego dnia w internecie pojawia się 300-400 tysięcy różnych próbek złośliwego oprogramowania. O tym, jak nie zostać ofiarą phishingu podpowiada Orange Polska.

29 lipca 2019

Orange podsumowuje program wolontariatu

Fundacja Orange koordynuje wolontariat swoich pracowników w całej Polsce. W zimie zanoszą prezenty do potrzebujących dzieci i spędzają z nimi świąteczny czas, w trakcie roku szkolnego prowadzą zajęcia o bezpieczeństwie w internecie, a latem prowadzą swoje autorskie projekty.

19 lipca 2019

Orange Polska pracuje ze startupami nad nowymi projektami

Narzędzie do profilowania grup klientów, system elektronicznych etykiet cenowych, zastosowanie Internetu Rzeczy w licznikach prądu, platforma szkoleniowa oparta na wirtualnej rzeczywistości – to projekty, nad którymi w najbliższym czasie Orange Polska będzie pracować z 9 start-upami wyłonionymi w ramach Orange Fab.

16 lipca 2019

Orange wspiera startupy pozytywnego wpływu

Startupy pozytywnego wpływ nabierają coraz większej popularności spośród współczesnych projektów. Coraz większa ilość firm inwestują w takie biznesy nie tylko dla komercyjnego zysku, a również dla pozytywnego wpływu na środowisko i społeczeństwo. Orange Polska, jako pionier we wsparciu startupów pozytywnego wpływu, opowiedziała o ich ważnej roli. 

8 lipca 2019

Brown-Forman i Orange sponsorami Narvil Gentlemen’s Tennis Cup 2019

21-22 czerwca odbyła się piąta edycja turnieju Narvil Gentlemen’s Tennis Cup, w którym udział wzięli przedstawiciel kultury i biznesu. Wśród sponsorów wydarzenia znaleźli się partnerzy FOB Brown-Forman i Orange.  

2 lipca 2019

FabLab Gdańsk powered by Orange – powstało nowe miejsce edukacji i twórczości

W Gdańsku pojawiła się nowa, technologiczna placówka FabLab Gdańsk powered by Orange. To nowoczesna pracownia udostępniona przez miasto, w której dzięki wsparciu trenerów i zaawansowanym maszynom można stworzyć różne rzeczy. Za inicjatywę odpowiadają Fundacja Orange i Stowarzyszenie FabLab Gdańsk.