Dotyczy firmy: Lyreco Polska

Znalezione aktualności: 7

25 lipca 2019

Pierwsi wystawcy 8. Targów CSR

Firmy i organizacje chcące prezentować swoje działania, inicjatywy, produkty oraz usługi z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju mogą rejestrować się przez formularz dostępny na stronie 8. Targów CSR. Swój udział potwierdziło już 5 organizacji.

15 lutego 2019

Specjalista/ka ds. CSR oficjalnie znajdzie się na liście zawodów Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Stanowisko specjalista/ka ds. CSR zostanie oficjalnie włączone do klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy. To efekt prawie dwuletnich prac Forum Odpowiedzialnego Biznesu we współpracy z ekspertami firm należących do Programu Partnerstwa FOB, które działają wraz ze stowarzyszeniem na rzecz upowszechniania standardów CSR w Polsce.

18 czerwca 2018

Pełne wyniki Rankingu Odpowiedzialnych Firm

15 czerwca w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie ogłoszony został 12. Ranking Odpowiedzialnych Firm. W tegorocznej edycji wzięło udział 70 organizacji. Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest partnerem merytorycznym inicjatywy.

13 czerwca 2017

Lyreco przystępuje do Agendy 2030 – na rzecz Zrównoważonego Rozwoju

Lyreco Polska S.A. z prawie 50 organizacjami przystąpiło 5 czerwca do inicjatywy Partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju w Ministerstwie Rozwoju.

23 czerwca 2016

Zakończyła się XII edycja Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Zakończyła się XII edycja Programu Edukacyjnego dla studentów prowadzonego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu – Liga Odpowiedzialnego Biznesu. Celem Programu jest budowanie nowych kadr menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych oraz liderów zmian. To miejsce inspiracji, zaangażowania i kształcenia młodych ludzi zainteresowanych…

10 grudnia 2014

Lyreco – Flota Najbardziej Przyjazna Środowisku

2 grudnia 2014 w Warszawie odbyła się Gala rozdania jednych z najbardziej prestiżowych i znaczących nagród w branży flotowej w Polsce – Nagrody Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Firma Lyreco Polska SA została zwycięzcą VII edycji Konkursu PZWLP w kategorii „Flota Najbardziej Przyjazna Środowisku” i zdobyła nagrodę Eko Flota.

9 sierpnia 2013

Lyreco – Audity Społeczne Dostawców

„Program zaangażowania w zrównoważony rozwój” Lyreco jest aktualnie realizowany we wszystkich zakładach bezpośrednio produkujących produkty marki Lyreco, w krajach rozwijających się.