Dotyczy firmy: ING Bank Śląski

Znalezione aktualności: 55

22 października 2020

Czesław Mozil i Maria Rotkiel w nowej akcji społecznej ING Banku Śląskiego

Najnowsza inicjatywa ING zachęca do otwartej rozmowy na ważny społecznie temat – pieniędzy. Czy jest to dla nas naturalne i łatwe? A może jednak budzi wiele trudności i napięć – ING odkrywa różne perspektywy stawiając na stand-upy i podcasty.

9 października 2020

ING na wirtualnych Targach CSR

Od poniedziałku przedstawiciele ING Banku Śląskiego biorą udział w największym wydarzeniu o społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. 8.Targi CSR online potrwają do 9 października br.

18 września 2020

Złota Tarcza dla ING

ING Bank Śląski otrzymał Złotą Tarczę – główną nagrodę przyznaną przez jury konkursu „17 Celów” podczas 5. Edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja CSR Res Severa.

9 września 2020

ING w konsorcjum finansującym budowę Farmy Wiatrowej Dębsk

ING Bank Śląski wraz z trzema innymi bankami udzielił finansowania na łączną kwotę 553 mln zł na budowę Farmy Wiatrowej Dębsk o mocy 121MW (Grupa Polenergia). Ta rekordowa w historii Grupy inwestycja zapewni blisko 50-procentowy wzrost mocy w segmencie lądowych farm wiatrowych.

29 lipca 2020

Polacy stają się bardziej świadomymi konsumentami – pokazuje badanie ING

Świadomy konsumpcjonizm i zrównoważone podejście do gospodarowania pieniędzmi to najlepsza odpowiedź na lęk związany z sytuacją finansową – skomentowała wynik badania ING Maria Rotkiel.

14 lipca 2020

ING zachęca do podejmowania z dziećmi tematu finansów w wakacje

ING Bank Śląski rusza z kolejną odsłoną kampanii „Robimy swoje, tylko inaczej”, w której podpowiada jak ogarnąć finanse z Aplikacją Moje ING. – Finanse zajmują spory obszar naszego życia, a umiejętność radzenia sobie z nimi, to jedna z kluczowych, życiowych…

7 lipca 2020

Biznes zaangażowany w walkę z pandemią

Ukazała się trzecia odsłona mapy #BiznesReagujeOdpowiedzialnie. Materiał powstał w ramach akcji Forum Odpowiedzialnego Biznesu prezentującej aktywność firm w czasie walki z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Tym razem publikacja zbiera działania w podziale na interesariuszy biznesu.

26 czerwca 2020

ING w Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji

ING Bank Śląski dołączył do grona pracodawców, którzy potwierdzają wysokie standardy prowadzenia procesów rekrutacji oraz chcą promować dobre praktyki w tym obszarze. Bank przystąpił do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji – ponad 350 firm, które dbają o swoje relacje z kandydatami, a w realizowanych procesach rekrutacji, wdrażają działania z Kodeksu Dobrych Praktyk w Rekrutacji.

23 czerwca 2020

ING kontynuuje zbiórkę na rzecz ochrony zdrowia

Bank ING Śląski przekazał 4 mln zł na pomoc służbom medycznym. Dodatkowo już 2 mln zł ze zbiórki trafiło na wsparcie służb medycznych do 20 polskich szpitali. 

9 czerwca 2020

IX zestawienie Listków CSR POLITYKI

Ukazało się dziewiąte zestawienie Listków CSR Tygodnika “Polityka”, przygotowywane jest we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz firmą Deloitte. Ankietę wypełniło i przesłało do redakcji 96 przedsiębiorstw, 68 spośród nich zostało nagrodzonych.