Dotyczy firmy: Grupa Raben

Znalezione aktualności: 21

19 sierpnia 2019

Raben nagrodzony przez dziennik Rzeczpospolita za działalność CSR

Grupa Raben otrzymała nagrodę Rzeczpospolitej dla wyróżniających się firmy branży transportowo-spedycyjno-logistycznej. Firma została doceniona m.in. w kategorii najlepsze praktyki CSR. Wyróżnienia wręczono podczas I Spotkania Liderów Branży TSL „Rzeczpospolita” 29 lipca 2019.

9 sierpnia 2019

Raben wspiera Formułę Student

Wspierając młode talenty Grupa Raben została partnerem logistycznym PWR Racing Team z Politechniki Wrocławskiej, który godnie reprezentuje nasz kraj na największych torach we Włoszech, Niemczech i Czechach, ścigając się w ramach programu Formuła Student.

6 sierpnia 2019

Jak prowadzić dialog z interesariuszami? Nowa publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu

“Różne oblicza dialogu. Inspirator dla firm” to tytuł najnowszej publikacji Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prezentującej zasady komunikacji i współpracy z interesariuszami.

31 lipca 2019

#MocarzeTras z Grupy Raben odwiedzili Master Truck 2019

#MocarzeTras, czyli pasjonaci z Grupy Raben, to ludzie, których widzimy na polskich i międzynarodowych drogach kiedy oni dbają o to, aby niezbędne do życia produkty docierały do naszych domów. Tym razem można było ich spotkać na Master Truck 2019.

23 lipca 2019

English Summary: “Responsible business in Poland 2018” Report

The report „Responsible Business in Poland. Good practices”, which is the largest CSR review in Poland has been published for the 17th time. In this year’s edition of the publication, there is an increase of 30 percent both in terms of the number of submitted practices and the number of companies.

16 lipca 2019

Raben zorganizowała dzień otwarty dla rodzin

Dzieci częsta zadają się pytaniami, co robią ich rodzice w pracy.  Przez tra rodzą się różnego rodzaju domysły aby uciąć je i w końcu dać jasną odpowiedź na pytania Grupa Raben w Robakowie zorganizowano dzień otwarty dla rodzin pracowników.

9 lipca 2019

Raben działa na rzecz niwelowania negatywnych skutków transportu

Grupa Raben jest świadoma problemu zmian klimatu przez emisję gazów do atmosfery , dlatego jednocześnie inwestuje w proekologiczne rozwiązania przewozowe i podejmuje działania na rzecz niwelowania negatywnych skutków transportu.

28 maja 2019

Prezes Grupy Raben z medalem za zasługi dla rozwoju polskiej gospodarki

Prezes zarządu Grupy Raben został uhonorowany Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości, przyznanym przez premiera Mateusza Morawieckiego. Uroczystość wręczenia odznaczeń miała miejsce 8 maja w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

25 kwietnia 2019

Społecznie odpowiedzialni – regionalnie o przyszłości

Ruszyła rejestracja na pierwszą edycję konferencji „Społecznie odpowiedzialni – regionalnie o przyszłości”. Jej celem jest kształtowanie współpracy biznesu i organizacji pozarządowych na rzecz rozwoju lokalnego i poprawy jakości życia w Wielkopolsce. Konferencja odbędzie się 6 czerwca. Organizowana jest przez Eneę we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

23 kwietnia 2019

Raben ze Złotym Listkiem CSR i wyróżnieniem specjalnym tygodnika POLITYKA

Grupa Raben po raz czwarty została uhonorowana Złotym Listkiem CSR tygodnika POLITYKA, a dodatkowo wyróżnieniem specjalnym za współpracę z Bankami Żywności, będącym przykładem wspierania Celów Zrównoważonego Rozwoju.