Dotyczy firmy: Grupa LOTOS

Znalezione aktualności: 90

14 października 2019

Z własnym kubkiem na stacjach Lotosu

Spółka LOTOS Paliwa włącza się w akcję Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste, które promuje ograniczanie produkcji szkodliwych, plastikowych odpadów. Z początkiem października, kupując na stacji w Cafe Punkt wybrany gorący napój do swojego własnego, ulubionego kubka – oszczędzasz złotówkę. LOTOS jest pierwszą tak dużą siecią, która zaangażowała się w tę inicjatywę.

19 sierpnia 2019

Fundacja LOTOS wesprze budowę pomnika w Lesie Szpęgawskim

Fundacja LOTOS, Zarząd Grupy LOTOS S.A. oraz Gmina Starogard Gdański zapraszają na konferencję prasową związaną z podpisaniem umowy na wsparcie budowy pomnika w Lesie Szpęgawskim.

6 sierpnia 2019

Jak prowadzić dialog z interesariuszami? Nowa publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu

“Różne oblicza dialogu. Inspirator dla firm” to tytuł najnowszej publikacji Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prezentującej zasady komunikacji i współpracy z interesariuszami.

30 lipca 2019

LOTOS sponsorem tytularnym gdańskich hokeistów

Grupa LOTOS podpisała z Pomorskim Klubem Hokejowym 2014 umowę i wesprze klub jako sponsor tytularny. Gdański koncern już drugi rok z rzędu będzie sponsorem hokeja na lodzie. Umowa zawarta 23 lipca br. w siedzibie spółki obowiązuje do końca sezonu 2019/2020. Nowa nazwa drużyny występującej w Polskiej Hokej Lidze brzmi od dziś: LOTOS PKH GDAŃSK.

29 lipca 2019

Odbył się Dzień Ryby w Helu

Rola ryb, jaką odgrywają one w świecie przyrody, gatunki chronione występujące w Bałtyku i stan ich siedliska – między innymi takie tematy zostały podjęte 27 lipca podczas Dnia Ryby w Helu. Impreza organizowana została przez Stację Morską w Helu w ramach Programu Kierunek Bałtyk. Partnerem programu była Grupa LOTOS.

26 lipca 2019

Bezpieczeństwo na drodze. LOTOS wspiera piknik Moto Safety Day

Symulacje wybuchu poduszki powietrznej, warsztaty zapinania pasów i montażu fotelików, miasteczko ruchu drogowego, pokazy ratownicze, tor przeszkód i strefy edukacyjne. W sobotę 27 lipca na Skwerze Kościuszki w Gdyni odbędzie się kolejna edycja Moto Safety Day.

23 lipca 2019

Odbyło się uroczyste podsumowanie LOTOS Cup 2019

W sobotę, 20 lipca 2019 roku w Biurze Prasowym na Skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbyło się uroczyste podsumowanie zawodów LOTOS Cup 2019 rozgrywanych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”. Podczas tej uroczystości nagrodami obsypani zostali najlepsi zawodnicy minionego sezonu oraz trenerzy, którzy stoją za sukcesami swoich podopiecznych.

23 lipca 2019

English Summary: “Responsible business in Poland 2018” Report

The report „Responsible Business in Poland. Good practices”, which is the largest CSR review in Poland has been published for the 17th time. In this year’s edition of the publication, there is an increase of 30 percent both in terms of the number of submitted practices and the number of companies.

16 lipca 2019

LOTOS organizuje nową wystawę w Helu „Plastik Niefantastik”

Co roku ponad 8 milionów ton plastiku trafia do mórz i oceanów. To tak, jakby co minutę pełna śmieciarka wyrzucała śmieci do wody. Na problem zanieczyszczenia Bałtyku zwrócili uwagę młodzi gdańscy artyści. Do końca września w Helu można oglądać wystawę „Plastik Niefantasik”.

8 lipca 2019

Grupa LOTOS sponsorem strategicznym 26. Lata Teatralnego w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej

Grupa LOTOS jest sponsorem strategicznym 26. Lata Teatralnego w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej. Na sopockiej scenie, od 4 lipca do 1 września, wystąpią polscy i zagraniczni artyści.