Dotyczy firmy: Deloitte

Znalezione aktualności: 109

14 października 2019

Zapraszamy na Galę Konkursu Raporty Społeczne

Zapraszamy na Galę Konkursu Raporty Społeczne, która odbędzie się 21 października 2019 o godzinie 14.30, na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja.

19 sierpnia 2019

#ZagłosujNaRaport – raporty walczą o nagrodę internautów

W Konkursie Raporty Społeczne każdy może ocenić, która organizacja najlepiej zaprezentowała swoje działania na rzecz społeczeństwa i środowiska. O nagrodę internautów rywalizują 45 organizacje, które przygotowały raporty społeczne, zintegrowane i sprawozdania z działalności niefinansowej.  Głosowanie odbywa się przez stronę www.raportyspoleczne.pl i potrwa do 16 września br. Konkurs organizują Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte.

7 sierpnia 2019

Buduj zaangażowanie zarządu w oparciu o Diversity&Inclusion Rating

Trwają zgłoszenia do pierwszego w Polsce Diversity&Inclusion Rating. To narzędzie stworzone przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, koordynatora Karty Różnorodności w Polsce, i firmę Deloitte Polska pozwala na mierzenie poziomu zaawansowania firmy w obszarze zarządzania różnorodnością i budowania organizacji włączającej. Dzięki D&I…

1 sierpnia 2019

Jury eksperckie jedynego w Polsce konkursu o raportowaniu niefinansowym

Jeszcze do 5 sierpnia organizacje mogą zgłaszać raporty społeczne, raporty zintegrowane oraz sprawozdania na temat informacji niefinansowych do 13. edycji Konkursu Raporty Społeczne, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz firmę Deloitte. Publikacje zostaną ocenione przez jury, w którego składzie znajdują się eksperci reprezentujący różne obszary świata nauki i biznesu.

25 lipca 2019

Wpływ biznesu na rozwój gospodarczy i społeczny a raportowanie niefinansowe

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi publikacjami, które przybliżają tematykę odpowiedzialności firm za rozwój społeczno-gospodarczy kraju, w którym działają. To istotne zagadnienie podejmowane jest w raportach zintegrowanych i społecznych. Obecnie trwa ich nabór do Konkursu Raporty Społeczne. Publikacje można zgłaszać do 5 sierpnia poprzez stronę raportyspoleczne.pl.

19 lipca 2019

Deloitte z najlepszym programem well-being dla pracowników

Grupa Pracuj.pl nagrodziła Deloitte główną nagrodą w konkursie HR Dream Team. W tym roku wpłynęło aż 101 zgłoszeń z 66 organizacji, a kategoria „Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników”, w której zwyciężyła firma doradcza, cieszyła się największą popularnością. Program Deloitte Employee Well-being został także wyróżniony w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2019 w kategorii „Wewnętrzna kampania wizerunkowa 2019”. Od ośmiu lat konkurs organizuje HRM Institute.

19 lipca 2019

Deloitte wspiera polską kulturę

Rozpoczęta właśnie współpraca firmy doradczej Deloitte i Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie została nawiązana na rok i ma na celu wytyczenie kierunków rozwoju marki Teatru. Wspieranie instytucji kultury wpisuje się w globalną ideę Deloitte „Making an impact that matters”.

5 lipca 2019

Zgłoś swoją firmę do pierwszego w Polsce Diversity & Inclusion Rating!

Forum Odpowiedzialnego Biznesu, koordynator Karty Różnorodności w Polsce, we współpracy z zespołem Sustainability Consulting Deloitte Polska przygotowało usługę pozwalającą na mierzenie poziomu zaawansowania firmy w obszarze Diversity&Inclusion. Podstawą do stworzenia narzędzia były doświadczenia i metodyki polskie i międzynarodowe. Na zgłoszenia firm do Diversity&Inclusion Rating czekamy do 19 sierpnia.

28 czerwca 2019

Deloitte wspiera równy dostęp do edukacji

Firma doradcza Deloitte wsparła program stypendialny Fundacji Uniwersytet Dzieci skierowany do uczniów z najbardziej potrzebujących rodzin. Dzięki darowiźnie dwadzieścioro uczniów będzie mogło uczestniczyć w zajęciach na Uniwersytecie Dzieci w najbliższym roku akademickim. To kolejny etap współpracy Fundacji z Deloitte.

27 czerwca 2019

Partnerzy Forum Odpowiedzialnego Biznesu w rankingu najbardziej atrakcyjnych pracodawców

Most Attractive Employers to ranking najbardziej atrakcyjnych pracodawców przygotowywany przez międzynarodową firmę doradczą Universum. W tegorocznej edycji badania wzięło udział 23 584 studentów oraz 8774 profesjonalistów.