Dotyczy firmy: Coca-Cola HBC Polska

Znalezione aktualności: 45

17 września 2019

Coca-Cola HBC po raz kolejny liderem w obszarze zrównoważonego rozwoju wśród producentów napojów w Europie

Prestiżowy globalny ranking Dow Jones Sustainability Index 2019 ogłosił firmę Coca-Cola HBC liderem pod względem zrównoważonego rozwoju wśród producentów napojów w Europie. Po raz szósty w ciągu siedmiu lat firma zajęła najwyższą pozycję w indeksie, a dziewiąty rok z rzędu znalazła się w pierwszej trójce światowych i europejskich firm produkujących napoje.

13 sierpnia 2019

3-miliardowy wkład Coca-Cola w polską gospodarkę

Coca-Cola opublikowała dane dotyczące wpływu społeczno-ekonomicznego w Polsce w raporcie zrównoważonego rozwoju za 2018 rok. Przedstawiają one wyniki systemu firm Coca-Cola w Polsce oraz kierunki dalszego rozwoju portfolio i biznesu. Pokazują także efekty prowadzonych przez firmy programów, które pomagają w rozwiązaniu problemów środowiskowych i społecznych.

7 sierpnia 2019

Coca-Cola i Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką pomagają młodym podejmować samodzielne decyzje zawodowe

Dość ważnym problemem współczesnego pokolenia są wybory zawodowe, ponieważ one często są wynikiem przypadku lub efektem rad i nacisków ze strony rodziców, którzy decyzje dotyczące kariery podejmowali wiele lat temu. Kampania edukacyjna #WYBIERAM, prowadzona przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką w partnerstwie z Coca-Cola, ma odpowiedzieć na ten problem. Jej celem jest pomoc młodym Polakom w podejmowaniu tych trudnych i odpowiedzialnych decyzji, w zgodzie ze sobą i swoimi zainteresowaniami.

7 sierpnia 2019

Coca-Cola wycofuje się z Plastics Industry Association

W odpowiedzi na naciski ze strony konsumentów Coca-Cola ogłosiła, że w tym roku wycofuje się z Plastics Industry Association, czyli Stowarzyszenia Przemysłu Tworzyw Sztucznych.

6 sierpnia 2019

Coca-Cola HBC Polska z nagrodą „Friendly Workplace 2019”

„Friendly Workplace” to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. Coca-Cola HBC Polska to firma, która w głosowaniu redakcji uzyskała jeden z najlepszych wyników, otrzymując najwyższe noty w każdej z analizowanych przez portal kategorii.

6 sierpnia 2019

Jak prowadzić dialog z interesariuszami? Nowa publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu

“Różne oblicza dialogu. Inspirator dla firm” to tytuł najnowszej publikacji Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prezentującej zasady komunikacji i współpracy z interesariuszami.

1 sierpnia 2019

Edukacja dla zrównoważonego rozwoju

Publikacja „Edukacja dla zrównoważonego rozwoju” Centrum UNEP/GRID-Warszawa prezentuje działania firm, zaangażowanych w edukowanie młodzieży, konsumentów, partnerów biznesowych oraz wykorzystujących w tym procesie nowoczesne technologie. Oprócz opisu działań CSR znalazło się w niej miejsce również na materiały poświęcone prawu człowieka do…

15 lipca 2019

W Warszawie stanęły recyklomaty ufundowane przez firmę Coca-Cola

Na pl. Bankowym i przy ul. Ząbkowskiej stanęły pierwsze recyklomaty do selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych. Zebrane szkło, plastik i aluminium trafią do powtórnego wykorzystania, a zwracający je otrzymają eko-punkty, które będą mogli wymienić na zniżki u partnerów akcji.

25 czerwca 2019

#iloveyouhater. Coca-Cola wspiera osoby LGBTQ+

#iloveyouhater czyli nowa globalna kampania Sprite dotycząca wielu przejawów hejtu wobec różnych grup i indywidualności oraz dyskryminacji, szczególnie dyskryminacji osób ze środowisk LGBTQ+.

17 czerwca 2019

Coca-Cola HBC Polska po raz kolejny wśród liderów Rankingu Odpowiedzialnych Firm w Polsce

Coca-Cola HBC Polska, partner strategiczny Forum Odpowiedzialnego Biznesu, laureatem 2. miejsca oraz liderem sektora FMCG w 13. Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Nagrodę wręczono podczas gali, która odbyła się w auli Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.