Dotyczy firmy: Citi Handlowy

Znalezione aktualności: 96

16 listopada 2020

Milion dolarów od Citi Foundation dla polskich organizacji pozarządowych

Citi Foundation, globalna fundacja Citi przekazała niemal 1 milion USD dla polskich organizacji pozarządowych. Wsparcie otrzymały projekty adresowane do grup, które istotnie ucierpiały wraz z pandemią, czyli kobiet, migrantów oraz młodych ludzi. Projekty wspierają każdą z grup w usamodzielnieniu się i realizacji planów o rozwoju lub założeniu własnego biznesu. Dodatkowo, w tym roku dzięki Citi Foundation do szpitali w Warszawie i Olsztynie trafiły mobilne respiratory oraz środki ochrony osobistej.

13 listopada 2020

Projekt CyberMocn@ Szkoła

Badania wskazują, że nastolatki korzystają samodzielnie z internetu już od 7 roku życia i spędzają w nim co najmniej kilka godzin dziennie. To stawia przed szkołą olbrzymie wyzwanie, nie tylko by dotrzymać im kroku, ale także by nauczyć ich bezpiecznego korzystania z możliwości jakie daje sieć. Jak najefektywniej wykorzystać internetowe narzędzia w prowadzeniu lekcji, wreszcie jak komunikować się z uczniami i ich rodzicami? Cybermocn@ Szkoła to odpowiedź na najbardziej palące potrzeby nauczycieli.

16 października 2020

Ponad pół tysiąca nauczycieli w projekcie CyberMocn@ Szkoła

Edukacja jest podstawą naszego funkcjonowania w społeczeństwie. Wspiera postęp, zapobiega nierównościom społecznym i sprawia, ze świat funkcjonuje lepiej. Pandemia szczególnie doświadczyła tę sferę, zarówno nauczycieli, rodziców jak i same dzieci. W bardzo krótkim czasie, szkoły musiały przejść na nauczanie zdalne. Dla jednych nie było to trudne, dla innych wręcz przeciwnie. Projekt CyberMocn@ Szkoła powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie nauczycieli, ma na celu wsparcie ich w codziennych obowiązkach.

9 października 2020

CyberMocn@ Szkoła

Każdy właściciel akcji PKN ORLEN, który ma rachunek maklerski w Santander Biuro Maklerskie może dołączyć do unikatowego programu lojalnościowego ORLEN w Portfelu. Zyskać można rabaty na paliwo oraz bezcenną wiedzę o zasadach funkcjonowania rynku kapitałowego.

7 lipca 2020

Biznes zaangażowany w walkę z pandemią

Ukazała się trzecia odsłona mapy #BiznesReagujeOdpowiedzialnie. Materiał powstał w ramach akcji Forum Odpowiedzialnego Biznesu prezentującej aktywność firm w czasie walki z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Tym razem publikacja zbiera działania w podziale na interesariuszy biznesu.

24 czerwca 2020

Międzynarodowi liderzy biznesowi uruchomili inicjatywę na rzecz ożywienia po COVID-19

Airbus BizLab, BASF, Boston Consulting Group, CEMEX, Citi, Endeavor, IDB Lab, IE, IESE Business School, Microsoft for Startups, South Summit i Telefonica powołały inicjatywę Restarting Together (Rozpoczynamy na nowo razem). To globalny konkurs, którego celem jest pobudzenie innowacyjnych projektów po pandemii COVID-19.

9 czerwca 2020

IX zestawienie Listków CSR POLITYKI

Ukazało się dziewiąte zestawienie Listków CSR Tygodnika “Polityka”, przygotowywane jest we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz firmą Deloitte. Ankietę wypełniło i przesłało do redakcji 96 przedsiębiorstw, 68 spośród nich zostało nagrodzonych.

4 czerwca 2020

Partnerzy strategiczni FOB liderami XIV Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Czternasta edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm obyła się w przestrzeni wirtualnej. W tym roku w ROF wzięły udział 74 firmy. Do głównego zestawienia zakwalifikowało się 68 przedsiębiorstw, a na jego czele znalazły się BNP Paribas Bank Polska oraz ING Bank Śląski.

28 maja 2020

Firma Wirusoodporna – konferencja Fundacji Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga

2 czerwca 2020 r. w godz. 11.00-15.00 przedsiębiorcy są zaproszeni do udziału w bezpłatnej konferencji „Szczepionka dla przedsiębiorców w dobie COVID-19 – FIRMA WIRUSOODPORNA”.

9 maja 2020

„Koronawirus. Czy polska gospodarka poradzi sobie z pandemią?”

W „Newsweeku” ukazał się wywiad ze Sławomirem Sikorą, prezesem Citi Handlowy, dotyczący wpływu pandemii koronawirusa na przyszłość gospodarki.