Dotyczy firmy: BNP Paribas Bank Polska

Znalezione aktualności: 107

8 sierpnia 2019

8 sierpnia obchodzi się Dzień Pszczół

Dzień Pszczół, corocznie obchodzony 8 sierpnia, warto świętować nie tylko ze względu na naszą pozycję na rynku pszczelarskim (Polska to 15. eksporter miodu na świecie), ale również by uhonorować wkład dzielnych pszczół w rozwój całego sektora agro. Cztery na pięć gatunków roślin do wydania owoców i nasion wymaga zapylenia przez owady. W 2018 roku w Polsce wyprodukowano 22,3 tys. ton miodu – 48 proc. więcej niż w ciągu poprzednich 12 miesięcy.

31 lipca 2019

BNP Paribas Bank Polska rozszerza możliwości bankowości elektronicznej

Łatwość korzystania, dostępność wyższe bezpieczeństwo – Bank BNP Paribas oddaje w ręce użytkowników GOonline – bankowość elektroniczną, mając na uwadze przede wszystkim „user expercience”. GOonline przygotowana jest z myślą o wszystkich klientach, ich zróżnicowanej historii i potrzebach, umożliwiając na bieżąco zmiany zgodnie z ich oczekiwaniami. 

29 lipca 2019

BNP Paribas Bank Polska wprowadza kartę kredytową z wizerunkiem kobiet

W ramach kampanii „Nic się nie dzieje bez kobiet… i bez pieniędzy” na karcie płatniczej pojawił się wizerunek kobiety na i nietypowy, wertykalny kształt, to efekt współpracy z grafikiem Janem Kallwejtem. Już wkrótce Bank planuje odsłonę kolejnej karty, tym razem debetowej, z kobietą w roli głównej.  

29 lipca 2019

Startuje Akademia UX BNP Paribas Bank Polska

Pracownicy banku, studenci oraz absolwenci wezmą udział w Akademii UX, organizowanej przez Bank BNP Paribas. W programie projektowanie, testowanie i wdrażanie projektów systemów, serwisów i narzędzi online, których głównym celem będzie wygoda i komfort użytkownika. Akademia startuje 6 sierpnia, partnerem inicjatywy jest firma Mobee Dick specjalizująca się w tworzeniu produktów cyfrowych dla sektora bankowego.

26 lipca 2019

Zakończyła się jubileuszowa XV edycja Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Zjazd w siedzibie ERGO Hestia w Sopocie zakończył piętnastą odsłonę Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Tegoroczna edycja oparta była o cztery ścieżki edukacyjne, podczas których swoją wiedzę o społeczną odpowiedzialność biznesu pogłębiało 15 Ambasadorów i Ambasadorek CSR z 14 uczelni z całej Polski.

23 lipca 2019

English Summary: “Responsible business in Poland 2018” Report

The report „Responsible Business in Poland. Good practices”, which is the largest CSR review in Poland has been published for the 17th time. In this year’s edition of the publication, there is an increase of 30 percent both in terms of the number of submitted practices and the number of companies.

22 lipca 2019

Rusza nabór do Akademii PSD2 BNP Paribas Bank Polska

22 lipca rusza nabór do Akademii PSD2. BNP Paribas chce pomóc najlepszym fintechom uzyskać licencje i wdrożyć rozwiązania, których realizacja stała się możliwa dzięki dyrektywie. Bank oferuje konsultacje, mentoring, pomoc w badaniach UX i możliwość nawiązania długoterminowej współpracy.

11 lipca 2019

Trwa czwarta edycja akcji BNP Paribas Bank Polska „Dzieciaki do Rakiet”

Dzieciaki do Rakiet to akcja promująca grę w tenisa. Po evencie w Sopocie czas na kolejne wydarzenie – 13 lipca mini korty staną na Plaży Miejskiej w Krynicy Morskiej. Przez cały dzień dzieci będą mogły tam zagrać w tenisa. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Iga Świątek.

2 lipca 2019

Bank Zielonych Zmian

BNP Paribas Bank Polska promuje zrównoważony rozwój i dąży do zatrzymania zmian klimatycznych, wspierając swoich klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną.

26 czerwca 2019

Dzieciaki do Rakiet: BNP Paribas Bank Polska zachęca dzieci do gry w tenisa

Po raz czwarty w ramach akcji Dzieciaki do Rakiet najmłodsi będą mogli zagrać w tenisa. Latem odbędzie się cykl imprez w wakacyjnych kurortach. Jesienią zaś każda szkoła podstawowa będzie mogła wygrać sprzęt do gry w tenisa oraz szkolenia dla nauczycieli. W ubiegłych latach organizator akcji, BNP Paribas Bank Polska, wprowadził w ten sposób tenis na lekcje WF w 150 szkołach.