Dotyczy firmy: BNP Paribas Bank Polska

Znalezione aktualności: 198

20 stycznia 2021

Pracownicy Banku BNP Paribas będą wspierać Stowarzyszenie Aktywnie Przeciwko Depresji i Fundację Synapsis w ramach programu odpisów od pensji „Wspieram cały rok”

Rozpoczyna się kolejny rok programu filantropii indywidualnej pracowników Banku BNP Paribas „Wspieram cały rok”.

15 stycznia 2021

#JamaisSansElles: 100 kluczowych menedżerów Grupy BNP Paribas dołączyło do inicjatywy na rzecz kobiet

Zgodnie ze swoim dążeniem do zwiększania zaangażowania na rzecz równości i promowania utalentowanych kobiet, Grupa BNP Paribas rozszerzyła grono sygnatariuszy karty #JamaisSansElles (Nigdy Bez Niej) do grona wszystkich 100 liderów kadry kierowniczej na świecie.

14 stycznia 2021

Wolontariusze Banku BNP Paribas w 2020 roku pokazali, że można na nich polegać

„Możesz na mnie polegać”, to motto wolontariatu pracowniczego, który w banku działa od 2011 r.

11 stycznia 2021

Jeszcze do 13 stycznia odpowiedzialny biznes może zgłaszać dobre praktyki

Nabór działań z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju został przedłużony do 13 stycznia. Firmy zyskują dwa dodatkowe dni na rejestrację praktyk realizowanych w 2020 roku. Forum Odpowiedzialnego Biznesu udostępniło także “Mapę dobrych praktyk wspierających realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju”, która ma służyć jako inspiracja dla zgłaszających inicjatywy CSR. Formularz rejestracji dostępny jest na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/raport2020/. 

4 stycznia 2021

Praktycy CSR w projekcie #OdPOWIEDZialnie

W ramach projektu #OdPOWIEDZialnie, koordynowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, powstało 17 odcinków poświęconych praktycznym aspektom prowadzenia działań z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Projekt jest realizowany we współpracy z partnerami strategicznymi FOB.

22 grudnia 2020

Zielony rok Banku Zielonych Zmian. Bank BNP Paribas posadził 60 000 drzew

Jako Bank Zielonych Zmian, BNP Paribas podejmuje liczne działania na rzecz klimatu, niejednokrotnie łącząc ofertę produktów z popularyzacją ekologicznych postaw i inicjatywami na rzecz środowiska naturalnego.

11 grudnia 2020

Bank BNP Paribas przyznał wsparcie aż 60 organizacjom pozarządowym w 10. jubileuszowej edycji Programu Grantów Lokalnych

Już po raz dziesiąty Bank BNP Paribas przyznał granty na działania społeczne lokalnym organizacjom pozarządowym w całej Polsce.

10 grudnia 2020

Pracownicy Banku BNP Paribas ponownie wspierają Szlachetną Paczkę. W tym roku zachęcają do tego także klientów

Już po raz trzeci Bank BNP Paribas został Partnerem Strategicznym akcji Szlachetna Paczka. Do tej pory bank przekazał ponad 3 miliony złotych na realizację tej inicjatywy. Oprócz wsparcia finansowego Fundacja BNP Paribas koordynuje też bankową akcję wolontariacką. W tym roku kolejny raz do pomocy potrzebującym zaproszeni zostaną również Klienci.

10 grudnia 2020

Bank BNP Paribas coraz bardziej przystępny osobom z niepełnosprawnościami

Już 50 oddziałów Banku BNP Paribas otrzymało ceryfikat „Obiekt bez barier”, przyznawany obiektom spełniającym szczegółowe wymagania dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Inkluzywne podejście do projektowania oddziałów jest dostrzegane i doceniane. W piątek, 20 listopada, bank otrzymał Medal Przyjaciel Integracji za prowadzenie konsekwentnej polityki tworzenia bankowości dostępnej dla wszystkich klientów.

7 grudnia 2020

17 grudnia poznamy wyniki V edycji badania „CSR w praktyce – Barometr CCIFP”

Francusko-Polska Izba Gospodarcza zaprasza na wydarzenie on – line, które odbędzie się 17.12.2020 w godzinach 14:30 – 16:00. Tuż przed końcem roku zostaną ogłoszone wyniki piątej edycji badania CSR w praktyce – barometr CCIFP. Jest to jedyne w Polsce cykliczne badanie pokazujące poziom zaangażowania firm w działania CSR.