Dotyczy firmy: ArcelorMittal Poland

Znalezione aktualności: 43

14 sierpnia 2019

Stojaki ze starych pieców krakowian posłużą studentom i turystom

Ponad 200 stojaków rowerowych, które krakowska huta ArcelorMittal Poland wyprodukowała ze starych „kopciuchów”, w te wakacje trafiło przed akademiki i wydziały Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także w miejsca uczęszczane przez krakowian i turystów.

13 sierpnia 2019

ArcelorMittal publikuje pierwszy raport dotyczący działań na rzecz klimatu

ArcelorMittal opublikował pierwszy raport dotyczący działań na rzecz klimatu. Do 2050 r. firma ma zamiar znacznie ograniczyć oddziaływanie na środowisko, a w Europie osiągnąć neutralność w zakresie emisji dwutlenku węgla.

6 sierpnia 2019

Jak prowadzić dialog z interesariuszami? Nowa publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu

“Różne oblicza dialogu. Inspirator dla firm” to tytuł najnowszej publikacji Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prezentującej zasady komunikacji i współpracy z interesariuszami. Wydawnictwo inspiruje do rozwijania dialogu i kształtowania pozytywnych relacji. Ma wspierać jedną z kluczowych kompetencji w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

19 lipca 2019

Ukazał się raport zrównoważonego rozwoju ArcelorMittal za 2018 rok

Nasza stal buduje Twój świat. Pod takim tytułem, już po raz dziewiąty, ukazał się Raport zrównoważonego rozwoju ArcelorMittal Poland, w którym dostępna jest informacja o działaniach firmy w roku 2018.

16 lipca 2019

Krakowscy aktywiści wsparci w ramach programu grantów ArcelorMittal Poland – „Działamy lokalnie”

ArcelorMittal Polska wsparł aktywistów z małopolskiego województwa w ramach programu minigrantów „Działamy lokalnie”. Łącznie firma przekazała środki na realizację 44 projektów. 

14 czerwca 2019

ArcelorMittal Poland – Firma przyjazna dzieciom

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Polsce obchodzi w tym roku 100 lecie swojej działalności. Jest to jedna z najstarszych organizacji pozarządowych, działających nieprzerwanie od 1919 roku. Z tej okazji w całej Polsce w oddziałach Towarzystwa odbywają się uroczystości.

11 czerwca 2019

ArcelorMittal Poland przekazał uczniom sprzęt laboratoryjny

Zlewki, kolby, probówki i wagi trafiły do uczniów dąbrowskiej podstawówki. Z okazji Dnia Chemika ArcelorMittal Poland przekazał ponad 350 sztuk sprzętu laboratoryjnego Szkole Podstawowej nr 12 im. S. Staszica, która miała braki w wyposażeniu pracowni chemicznej. Dzięki sprzętowi z jednego z likwidowanych laboratoriów huty młodzież będzie mogła przeprowadzać na lekcjach chemii eksperymenty i doświadczenia.

28 maja 2019

Znamy zwycięzców tegorocznej edycji programu grantowego ArcelorMittal „Działamy lokalnie” w Dąbrowie Górniczej i Zdzieszowicach

Znamy zwycięzców programu grantowego ArcelorMittal „Działamy lokalnie 2019” zorganizowanego w dwóch miastach: Zdzieszowicach oraz Dąbrowie Górniczej. Do konkursu zostały zaproszone organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne oraz grupy nieformalne, które działają na rzecz mieszkańców Gminy Zdzieszowice lub mieszkańców Dąbrowy Górniczej. 

24 kwietnia 2019

Granty ArcelorMittal Poland dla krakowskich aktywistów

ArcelorMittal Poland wraz z Urzędem Miasta Krakowa zapraszają do udziału w programie grantowym – „Działamy lokalnie”. Właściciel krakowskiej huty przeznaczył aż 100 000 zł do rozdysponowania na projekty społeczne, które mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne oraz grupy nieformalne działające na rzecz mieszkańców Grodu Kraka. Wnioski można składać do 31 maja.

23 kwietnia 2019

ArcelorMittal przekaże stal na odbudowę katedry Notre-Dame w Paryżu

Po pożarze jaki zniszczył jeden z najważniejszych zabytków świata – katedrę Notre-Dame w Paryżu, firma ArcelorMittal, która ma swoje zakłady produkcyjne we Francji, wyraziła chęć pomocy przy odbudowie katedry.