Hestia Po Godzinach

Metryka praktyki

Firma: Ergo Hestia,
Branża: Finanse,
Obszar tematyczny: Praktyki z zakresu pracy
Kategoria: Integracja pracowników
Dokument źródłowy: Raport 2016

Pracodawcy zależało na zaoferowaniu pracownikom nieszablonowej i ciekawej formy spotkań integracyjnych poza godzinami pracy, które będą reprezentowały wartość edukacyjną i poznawczą.

Hestia Po Godzinach to cykliczne spotkania, odbywające się co miesiąc w siedzibie ERGO Hestii w Sopocie. Od kilkunastu lat na spotkaniach goszczą osoby ze świata kultury, sztuki, teatru, sportu, polityki i biznesu na godzinnym spotkaniu z pracownikami Grupy. Spotkania prowadzone są przez doświadczonego radiowca. Pracownicy mają możliwość zadania gościom pytań na interesujące ich zagadnienia, zarówno dotyczące życia zawodowego, jak i prywatnego. Najlepsze pytania zostają zawsze nagrodzone tematycznymi nagrodami, związanymi z zaproszoną osobą. Po spotkaniach jest czas na wspólne zdjęcia i autograf. Do tej pory podczas „Hestia Po Godzinach” gościły m.in. takie osobistości jak: Marian Opania, Zygmunt Miłoszewski, Edward Dwurnik, Dorota Kolak, siatkarze z Grupy Trefl, John Porter, Stanisław Tym, Mirosław Baka, Zbigniew Zamachowski, Liroy, Marek Kamiński, Katarzyna Figura, Czesław Lang, Abelard Giza, Krzysztof Skiba, Katarzyna Bonda, Mateusz Damięcki, Paweł Huelle, prof. Jerzy Limon, Leszek Możdżer, Stefan Chwin, Wojciech Pszoniak, Artur Andrus, prof. Bogdan Wojciszke, Tymon Tymański, prof. Zbigniew Izdebski.

Spotkania cieszą się ogromną popularnością wśród pracowników. Stanowią oryginalną i ciekawą formę spotkania integracyjnego poza godzinami pracy oraz mają bardzo dużą wartość edukacyjną dla pracowników. Dodatkowo, spotkania są otwarte, mogą w nich uczestniczyć również mieszkańcy Trójmiasta, których informujemy o tych wydarzeniach poprzez lokalne media. Dla firmy to przede wszystkim korzyść wizerunkowa oraz inwestycja w rozwój pracowników.

Więcej informacji