Artykuły eksperckie

25 sierpnia 2014

Laureaci Pióra odpowiedzialności. Marcin Świejkowski o reklamie w przestrzeni miejskiej

Marcin Świejkowski, laureat Pióra odpowiedzialności w kategorii Internet, opowiada o kwestii nadmiaru reklamowego outdooru. W nagraniu również Robert Sroka, laureat Pióra odpowiedzialności w kategorii Ekspert, wyjaśnia zagadnienie whistleblowingu.

18 sierpnia 2014

Biznes, miasto, zrównoważenie. O związkach nieoczywistych. Rozmowa z Piotrem Wielgusem

Artur Celiński z Res Publica rozmawia z Piotrem Wielgusem o nieoczywistych związkach między mieszkańcami, miastem i biznesem.

11 sierpnia 2014

Zrównoważony transport – o co w tym chodzi?

Kilka tygodni temu poruszaliśmy kwestie roli transportu rowerowego w zrównoważonych miastach. W tym tygodniu zwrócimy uwagę na transport publiczny. Okazją do tego jest wywiad z Jakubem Friedbergiem, ekspertem ds. organizacji transportu publicznego. Wywiad prowadzi Artur Celiński.

4 sierpnia 2014

Czy można zarobić na zrównoważonej infrastrukturze?

Robert Moritz, prezes zarządu ALTA S.A. opowiada o niezwykłym projekcie który realizuje firma – Siewiesz Jeziorna. Nie jest to tradycyjna inwestycja deweloperska, lecz całe, zaprojektowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju miasto.

28 lipca 2014

„Zieleń w mieście – sztuka zrównoważenia” – wywiad z Wywiad w TV CSR podczas 5. Targów CSR

Jakub Kronenberg z fundacji Sendzimira opowiada o rozwoju zielono-niebieskiej infrastruktury miejskiej i jej wartości ekonomicznej w rozmowie z Arturem Celińskim. Wywiad pochodzi z TV CSR, która nadawała 1 kwietnia w czasie 5. Targów CSR.

Typ artykułu

Obszar tematyczny