FOB poszukuje osoby na stanowisko Asystent/-ka do działu promocji, komunikacji i projektów

15 września 2017

Forum Odpowiedzialnego Biznesu poszukuje osoby na stanowisko Asystent/-ka do działu promocji, komunikacji i projektów.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie związane z PR, promocją, mediami społecznościowymi oraz zarządzaniem treścią portali internetowych (dobra znajomość systemów CMS, w tym głównie WordPress),
  • „lekkie pióro”, umiejętność pisania i redagowania tekstów, przeprowadzania wywiadów, pisania relacji z wydarzeń, recenzji itp.,
  • dobra znajomość sieci, technik i  narzędzi komunikacyjnych, w tym mediów społecznościowych,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie posługiwanie się poprawną polszczyzną,
  • znajomość koncepcji CSR i gotowość do poszerzania wiedzy w tym zakresie,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Zakres obowiązków:

  1. Działania promocyjne i komunikacyjne:
  • wsparcie w obsłudze portalu odpowiedzialnybiznes.pl i mediów społecznościowych,
  • aktualizacja banerów i grafik, współpraca z webmasterami i z grafikami,
  • koordynacja patronatów udzielanych przez organizację,
  • wyszukiwanie materiałów, tłumaczenie (w razie potrzeby), redagowanie i zamieszczanie treści na portalu, w tym także nadesłanych z zewnątrz,