Aktualności

30 listopada 2020

Górnicy-ozdrowieńcy oddają osocze a inicjatywa Bogdanki sięga coraz dalej

Od Partnerów

Już ponad 60 osób zadeklarowało chęć oddania osocza. Są to pracownicy i związani z naszą kopalnią ozdrowieńcy. Pierwsze litry tego bezcennego leku trafiają do chorych na COVID-19. Podczas konferencji prasowej w dniu 5/11/2020 r. wojewoda lubelski Lech Sprawka podkreślał, że wspólna akcja i dar górników to w przyszłości wdzięczność, tych którzy będą zdrowi.

30 listopada 2020

Respiratory i środki ochrony dla 10 placówek dzięki wsparciu PSE

Od Partnerów

Caritas przekazała do ośmiu placówek medycznych i opiekuńczych środki ochrony osobistej, a dwie kolejne placówki otrzymały respiratory. Sprzęt o łącznej wartości ponad 250 tys. zł został zakupiony dzięki wsparciu akcji #WdzięczniMedykom przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

30 listopada 2020

Masz pomysł jak wspierać aktywność zawodową osób 50+? Skorzystaj ze wsparcia Inkubatora #TransferHUB

Aktualności FOB

Polki i Polacy są jednym z najszybciej starzejących się społeczeństw w Europie. Dlatego jednym z kluczowych wyzwań rynku pracy jest stworzenie narzędzi, wspierających osoby starsze w obszarze zatrudnienia. Pomysły na innowacyjne rozwiązania można zgłaszać do 6 grudnia do Inkubatora TransferHUB. Uczestnictwo w projekcie to możliwość wdrożenia pomysłu i zdobycia dofinansowania na jego realizację.

30 listopada 2020

ING z nagrodą za najlepszy well-being

Od Partnerów

ING Bank Śląski otrzymał nagrodę główną w konkursie Siła Przyciągania za strategiczne podejście do działań well-being.

30 listopada 2020

ORLEN 2030: droga do nowego, zrównoważonego biznesu

Od Partnerów

Energetyka odnawialna i nowoczesna petrochemia wytyczą drogę transformacji Grupy ORLEN do 2030 roku. Rozwój nowych obszarów będzie napędzany poprzez maksymalizację zysków i przebudowę dotychczasowej działalności, uwzględniającą nowe technologie, trendy środowiskowe i konsumenckie. Realizacja strategii ORLEN2030 doprowadzi do dalszej dywersyfikacji źródeł przychodów Koncernu, wpisując się w długofalowy cel osiągnięcia neutralności emisyjnej w 2050 roku.

30 listopada 2020

Roślinne zamienniki mięsa od Nestlé już na sklepowych półkach

Od Partnerów

Roślinne „mięso” mielone, burgery, klopsiki i fileciki marki Garden Gourmet od 24 listopada są dostępne w sprzedaży detalicznej. W pierwszej kolejności produkty pojawią się w sklepach sieci Kaufland w całej Polsce.

30 listopada 2020

Laptopy dla uczniów szkół podstawowych

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Uczniowie ze szkół we Wronkach i najbliższej okolicy problemy techniczne z możliwością nauki zdalnej pokonują między innymi dzięki Fundacji Amicis. To ona już po raz drugi w tym roku zakupiła komputery i przekazała je dzieciom poprzez szkoły.

30 listopada 2020

Dzieci do rodziców: zapytajcie nas co robimy w sieci

Od Partnerów

W ramach europejskiej inicjatywy Better Internet for Kids Youth Pledge Samsung zorganizował warsztaty dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 234 im. Juliana Tuwima w Warszawie. Celem spotkań było podjęcie dialogu z młodymi ludźmi odnośnie podejścia ich pokolenia do bezpieczeństwa w sieci i cyfrowego dobrostanu. Efekty pracy uczniów zostały zaprezentowane podczas tegorocznej konferencji Safer Internet Forum jako dobre praktyki z Polski.

30 listopada 2020

Grupa Amica wspiera rodziny poszkodowane w pożarze

Od Partnerów

Niesienie wsparcia i pomocy ludziom w potrzebie jest wpisane w DNA Grupy Amica. Na prośbę wójta gminy Porąbka Pawła Zemanka, producent sprzętu AGD przekazał darowiznę dwóm rodzinom, które w wyniku pożaru straciły dach nad głową.

30 listopada 2020

Trwa ogólnopolska Wielka Recykloteria Pro Nature firmy Henkel

Od Partnerów

Firma Henkel rozpoczęła szeroko zakrojoną kampanię promocyjną produktów z linii Pro Nature, których opakowania pochodzą nawet w 100% z recyklingu. Od 1 października do 30 listopada będzie można wziąć udział w ogólnopolskiej Wielkiej Recykloterii z atrakcyjnymi nagrodami.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc