#zdalnidopomocy z ING

3 kwietnia 2020

Dotyczy firmy: ING Bank Śląski,

ING Bank Śląski rusza z akcją #zdalnidopomocy. Bank inspiruje i zachęca do pomocy innym w ogarnięciu spraw w internecie, bez wychodzenia z domu.

– Sytuacja, w której się znaleźliśmy jest dla wszystkich nowa i bezprecedensowa. W krótkim czasie bardzo wpłynęła na zmiany naszych potrzeb i aktywności. Dlatego tak ważne są teraz pozytywne bodźce, wsparcie i rzetelna informacja. Pomagamy naszym klientom w załatwianiu spraw bez wychodzenia z domu ale też zachęcamy ich aby wspierali w tym swoich bliskich. Warto dbać o siebie nawzajem – wykorzystajmy to, że jesteśmy #zdalnidopomocy – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski jest obecny z akcją #zdalnidopomocy w radiu. Bank zachęca do wspierania tych, którzy gorzej odnajdują się w internetowej rzeczywistości. Podpowiada jak możemy im pomóc w zdalnym załatwieniu spraw finansowych czy zainstalowaniu aplikacji.

ING przypomina jak wiele spraw można załatwić z bankiem online, bez wychodzenia z domu oraz daje przydatne wskazówki jak to robić bezpiecznie w obecnym czasie.

Bank przygotował również prosty przewodnik po bankowaniu w aplikacji Moje ING mobile na telefon. To swego rodzaju podręcznik dla początkujących, który krok po kroku pokazuje jak zainstalować aplikację i skorzystać z jej podstawowych funkcji. Materiał dostępny jest w pdf, na stronie banku.

Źródło: inf. pras.