Zapisz się na newsletter #TargiCSR i bądź na bieżąco

2 września 2020

W dn. 5 – 9 października odbędą się ósme już Targi CSR. Tym razem przebiegną w formule online. Zachęcamy do subskrybowania specjalnego newslettera, dzięki któremu śledzenie kluczowych informacji dotyczących najważniejszego wydarzenia CSR w Polsce będzie jeszcze wygodniejsze.

Zapisz się na newsletter Targów CSR >>

Na program 8. Targów CSR złożą się m.in. wirtualne stoiska, część konferencyjna, networking i warsztaty przy gorących stolikach – oczywiście w formule online. W celu ułatwienia wszystkim zainteresowanym śledzenia najważniejszych informacji o wydarzeniu, stworzyliśmy specjalny newsletter poświęcony Targom CSR. Dzięki niemu w łatwy i wygodny sposób zapoznacie się z harmonogramem paneli dyskusyjnych i spotkań z wystawcami. W newsletterze znajdziecie także wskazówki, jak w pełni skorzystać w bogatego programu wydarzenia. Zamieścimy w nim również najciekawsze wpisy w mediach społecznościowych, poświęcone 8. Targom CSR.

Aby dołączyć do grona subskrybentów, należy potwierdzić zapisanie na newsletter poprzez kliknięcie linka w mejlu wysłanym przez nas na podany adres.

Zapisz się na newsletter Targów CSR >>

O Targach CSR

Targi CSR online kierowane są do szerokiego grona odbiorców. To wydarzenie adresowane zarówno do biznesu, jak i jego otoczenia: społeczności lokalnych, organizacji pozarządowych, uczelni, szkół, mediów, administracji i samorządów. Formuła online sprawia, że każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, będzie mógł przez aż 5 dni brać czynny udział w Targach CSR.

Targi CSR są największym wydarzeniem CSR-owym w Polsce, organizowanym od 2005 roku, co dwa lata, przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także oferowanych usług i podejmowanych w tym zakresie inicjatyw.

Dowiedz się więcej:

Strona internetowa >>

Rejestracja wystawców >>

Organizacja debat i paneli >>

Informacje o 8. Targach CSR na Facebooku >>

Newsletter Targów CSR >>

Hasztag wydarzenia: #TargiCSR

Organizacje i media wspierające wydarzenie (potwierdzeni)

Patronat honorowy: CSR Europe, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezydent m.st. Warszawy, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Partner medialny: Rzeczpospolita

Patroni instytucjonalni: Business Centre Club, Federacja Konsumentów, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Przedsiębiorstwo Fair Play, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza

Patroni medialni: Polityka, Clear Channel Poland, Instytut Monitorowania Mediów (IMM), My Company Polska, Odpowiedzialny biznes – Kompendium CSR, CR Navigator, Teraz Środowisko, kampaniespoleczne.pl, ngo.pl, PulsHR.pl, PRoto.pl