Wystartowała X edycja plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”

10 sierpnia 2018

W plebiscycie już po raz 10. zostaną docenione osoby znane wykorzystujące swą rozpoznawalność do pomagania innym. Do 20 września organizacje pozarządowe, firmy, menedżerowie gwiazd mogą nominować tych, którzy angażują się społecznie i poświęcają swój czas na działania dobroczynne. Nagrodą jest tytuł „Gwiazdy Dobroczynności” oraz czek dla wskazanej przez Gwiazdę organizacji. Patronem plebiscytu jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 

„Gwiazdy Dobroczynności” to plebiscyt publiczności i kampania medialna promująca i nagradzająca zaangażowanie społeczne osób znanych. Udział w plebiscycie to szansa dla organizacji pozarządowych współpracujących z gwiazdami na nagłośnienie ważnych problemów społecznych, promowanie swojej działalności statutowej, znajdowanie partnerów i funduszy oraz budowanie wizerunku organizacji godnej najwyższego zaufania społecznego. To również okazja dla organizacji do uhonorowania i podziękowania gwiazdom, które wspierają ich działania.

Do składania nominacji do tytułu „Gwiazdy Dobroczynności” zaproszone są fundacje, stowarzyszenia, menedżerowie gwiazd oraz inne instytucje współpracujące z osobami znanymi i udzielającymi się społecznie.

Wniosek zgłoszeniowy można znaleźć na stronie plebiscytu. Zgłoszenia trwają do 20 września.

Źródło: materiały prasowe organizatora