W finale programu AkzoNobel „Paint the Future” spotka się 21 start-upów z całego świata

16 kwietnia 2019

Dotyczy firmy: AkzoNobel,

21 start-upów z całego świata, którym udało się zakwalifikować do ostatniego etapu, będzie „malowało przyszłość” wraz z AkzoNobel. Ich innowacyjne rozwiązania dla przemysłu farb i powłok skutecznie podziałały na wyobraźnię AkzoNobel oraz zapewniły im udział w finale projektu „Paint the Future” , który odbędzie się w dniach 14-16 maja w Amsterdamie.

Program „Paint the Future”, organizowany przez AkzoNobel we współpracy z KPMG, daje uczestnikom szansę na współpracę z ekspertami z branży oraz dalsze udoskonalanie swoich produktów i usług.

– Aby kształtować przyszłość naszej branży poprzez innowacje, niezbędna jest szeroka wiedza, najnowsza technologia i umiejętność spojrzenia z różnych perspektyw. Łącząc te obszary, uda nam się wyjść poza dotychczasowe ramy i to, co wcześniej uważaliśmy za możliwe. Poprzez „Paint the Future” stworzyliśmy niesamowity ekosystem innowacji. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem liczby zgłoszeń. Teraz będziemy bliżej przyglądać się wybranym propozycjom podczas finału naszego programu akceleracyjnego – mówi Klaas Kruithof, Dyrektor ds. Technologii w AkzoNobel, przewodniczący jury projektu „Paint the Future”.

W odpowiedzi na pięć rzeczywistych wyzwań stojących przed rynkiem farb i powłok, uczestnicy akceleratora AkzoNobel zaprezentowali innowacyjne rozwiązania, które potencjalnie mogą zrewolucjonizować branżę.

Źródło: mat. pras.