Trwające programy grantowe

11 września 2018

Programy grantowe pozwalają firmą angażować interesariuszy i rozwijać współpracę z nimi, a sami beneficjenci odnoszą realne korzyści z udziału w tych inicjatywach. Poniżej prezentujemy obecnie trwające programy grantowe partnerów Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

  • Enea – wraz z początkiem roku szkolnego ruszyła druga edycja Enei Akademii Talentów. Od 1 września utalentowani młodzi ludzie i szkoły z pomysłem na rozwijanie pasji swoich uczniów będą mogły zgłaszać się do programu stypendialnego Enei. W styczniu poznamy kolejnych zwycięzców, którym Fundacja Enea przekaże stypendia i granty (czytaj więcej…)
  • PKN ORLEN – każdy, kto ma pomysł na konkretną inicjatywę na rzecz swojej społeczności będzie miał szansę otrzymać dofinansowanie na jej realizację. Środki finansowe można pozyskać w ogólnopolskim konkursie grantowym „Moje Miejsce na Ziemi”, organizowanym przez Fundację „ORLEN DAR SERCA” (czytaj więcej…)
  • Velux – Fundacje VELUX zdecydowały się na wsparcie edukacji zawodowej w Polsce poprzez nowy program grantowy. Organizacje społeczne, szkoły, władze publiczne czy też lokalni innowatorzy, mogą składać wnioski do Fundacji w trybie ciągłym. Program przewidziany jest na lata 2018-2028 (czytaj więcej…)

Źródło: materiały prasowe