Trwa czwarta edycja akcji BNP Paribas Bank Polska „Dzieciaki do Rakiet”

11 lipca 2019

Dotyczy firmy: BNP Paribas Bank Polska,

Dzieciaki do Rakiet to akcja promująca grę w tenisa. Po evencie w Sopocie czas na kolejne wydarzenie – 13 lipca mini korty staną na Plaży Miejskiej w Krynicy Morskiej. Przez cały dzień dzieci będą mogły tam zagrać w tenisa. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Iga Świątek.

Trwa czwarta edycja akcji Dzieciaki do Rakiet. Jak co roku, akcja wraca na Pomorze, by zaangażować zarówno mieszkańców, jak i wczasowiczów. 13 lipca w godzinach 10:00-19:00 każde dziecko będzie mogło spróbować gry w tenisa na evencie Dzieciaki do Rakiet. O dobrą grę zadbają profesjonalni trenerzy i animatorzy, zaś sportową motywację zapewni gość specjalny: Iga Świątek, która do Krynicy Morskiej przyjedzie niemal prosto ze Wimbledonu.

– Sport jest bardzo ważnym elementem w życiu każdego człowieka. Tenis gwarantuje dobrą zabawę i radość z rywalizacji. Lekcje WF to doskonała okazja do tego, by dotrzeć do dzieci i zachęcić je do gry w tenisa. Dzięki temu możemy je zmotywować do rozwijania sportowej pasji. Bardzo się cieszę, że mogę się też do tego troszeczkę przyczynić – być może moja życiowa przygoda, jaką jest tenis, będzie dla kogoś inspiracją do odkrywania tego świata. Zapraszam do udziału w akcji Dzieciaki do Rakiet i do zobaczenia w Krynicy Morskiej – powiedziała Iga Świątek, utalentowana tenisistka, ambasadorka akcji Dzieciaki do Rakiet.

Drugą ambasadorką akcji BNP Paribas Bank Polska jest Ula Radwańska, którą można było spotkać ostatnio podczas evantu Dzieciaki do Rakiet w Sopocie.

Tradycyjnie już jesienią akcja Dzieciaki do Rakiet przeniesie się do szkół. Każda podstawówka w Polsce będzie mogła wygrać sprzęt do gry w tenisa oraz profesjonalne szkolenia dla nauczycieli. Dzięki temu dzieci będą mogły na WF-ie grać również w tenisa. Konkurs dla szkół wystartuje we wrześniu. Aby wziąć udział, szkoła musi przesłać krótki filmik pokazujący sportowe pasje uczniów. Zgłosić się może każda podstawówka w Polsce, publiczna i niepubliczna. Do programu w tym roku zakwalifikuje się kolejnych 60 szkół.

Szczegółowa informacja i harmonogram imprez jest dostępny na stronie internetowej.

Źródło: mat. pras.