Raben Transport z nagrodą Orła Biznesu

2 marca 2020

Dotyczy firmy: Grupa Raben,

Firma Raben Transport została wyróżniona tytułem Orła „Wprost” w V edycji nagród przyznawanych przez tygodnik. Na uroczystej gali, która odbyła się 12 lutego w hotelu Sheraton w Poznaniu, spółkę reprezentował dyrektor generalny Paweł Trębicki.

Wielkopolska jest jednym z dziesięciu regionów, które w tym roku objęło przedsięwzięcie tygodnika „Wprost”. Redakcja we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode już po raz piąty opracowała ogólnopolską listę przedsiębiorstw o najlepszych wynikach finansowych, zyskach i odpowiedniej rentowności, które jednocześnie są solidnymi płatnikami. Laureaci nagród są zatem wyłaniani w sposób obiektywny, na podstawie twardych danych i wiarygodnych informacji.

W bieżącej edycji wyróżniono ponad trzydzieści wielkopolskich firm. Jedna została uhonorowana statuetką Lidera Biznesu, trzy – godłem Orła Polskiego Rolnictwa, zaś trzydzieści, reprezentujących różne branże, otrzymało zaszczytny tytuł Orła „Wprost”. W tym prestiżowym gronie znalazła się spółka Raben Transport, należąca do Grupy Raben z siedzibą w podpoznańskich Gądkach.

Bardzo się cieszę z dzisiejszej nagrody – mówił na gali Paweł Trębicki, dyrektor generalny Raben Transport, który odebrał dyplom w imieniu firmy. – Jest ona potwierdzeniem kondycji finansowej spółki i konsekwencji w realizacji naszej strategii. Staramy się dbać o wszystkie elementy ważne dla firmy: o poprawę procesów, jej unowocześnianie i cyfryzację, ale przede wszystkim o rozwój kompetencji pracowników. To im właśnie chciałbym szczególnie podziękować za to wyróżnienie, które jest dla nas wielka motywacją na przyszłość.

Jak przypomniał wiceprezes Raben Transport, to kolejna nagroda dla spółki w ostatnich miesiącach. W grudniu ubiegłego roku firma została uznana za Najbardziej Wiarygodnego Dostawcę Usług Całopojazdowych w badaniu Operator Logistyczny Roku.

Tegoroczna edycja Orłów „Wprost” została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Źródło: mat. pras.