Provident Polska po raz ósmy z tytułem Top Employer

3 lutego 2020

Dotyczy firmy: Provident Polska,

Provident Polska po raz ósmy otrzymał tytuł Top Employer. Jest to wyróżnienie, przyznawane przez Top Employers Institute firmom, które tworzą najlepsze warunki pracy.

Międzynarodowy Instytut Top Employers wyróżnił certyfikatami polskie firmy, które tworzą najlepsze warunki pracy oraz dbają o rozwój standardów zarządzania zasobami ludzkimi i wzmacnianie marki pracodawcy. W czołówce znalazł się Provident Polska, który został wyróżniony tytułem ósmy raz z rzędu.

– Nagrody są dla nas potwierdzeniem, że obraliśmy dobry kierunek. Wiemy też, że wyróżnienia są wskazówką dla potencjalnych pracowników, dlatego w 2019 roku wystartowaliśmy z kampanią „Poznaj Top Employera”, nawiązującą do certyfikatu przyznawanego pracodawcom przez Top Employers Institute, która promowała Providenta jako dobrego pracodawcę. Tym bardziej cieszymy się, że po raz ósmy zostaliśmy wyróżnieni tym tytułem, potwierdzającym naszą pozycję w czołówce polskich pracodawców­ – mówi Małgorzata Skibińska, Dyrektor Departamentu Personalnego w Provident Polska.

Proces wyboru laureatów konkursu składa się z kilku etapów. Na początku weryfikowane są praktyki i procedury zgłoszone przez pracodawcę. Kolejnym etapem jest rozmowa walidacyjna przeprowadzana z każdym uczestnikiem procesu, ocena dokumentów oraz w przypadku wybranych uczestników, wizyta w siedzibie firmy. Następnie zewnętrzna, niezależna firma przeprowadza audyt, którego głównym celem jest analiza spójności procedur, procesów, systemów i danych przedstawionych przez firmę zgłoszoną do konkursu. Tylko firmy, które pomyślnie przejdą cały proces weryfikacji, otrzymują certyfikat „Top Employer”.

Źródło: inf. pras.