Prof. David Grayson gościem specjalnym ogłoszenia Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki”

26 marca 2019

Profesor David Grayson będzie gościem specjalnym ogłoszenia Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki”. Premiera 17. edycji Raportu odbędzie się 28 marca w Warszawie. 

David Grayson to emerytowany profesor Cranfield University, zajmujący się tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu. Karierę akademicką rozpoczął w 2007 roku, po ponad 30 latach działalności jako przedsiębiorca społeczny oraz aktywista na rzecz odpowiedzialnego biznesu i zarządzania różnorodnością. Obecnie kieruje organizacją Carers UK, jest członkiem Circle of Advisers for Business Fights Poverty oraz stoi na czele brytyjskiego Institute of Business Ethics.

Podczas ogłoszenia Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki” prof. David Grayson przyjrzy się roli przywództwa w społecznie odpowiedzialnym biznesie. Temu tematowi poświęcił swoją ostatnią książkę „All In: The Future of Business Leadership”, napisaną wraz z Chrisem Coulterem i Markiem Lee. Z dorobkiem prof. Davida Graysona można zapoznać się na jego stronie internetowej.