Podsumowanie 8. Targów CSR online na antenie MUZO.FM

14 października 2020

Dotyczy firmy: ERGO Hestia, Jeronimo Martins Polska,

W odcinku audycji „BIZON – Biznes Odpowiedzialny i Nowoczesny”, emitowanym w dn. 10-11 października, red. Paweł Oksanowicz podsumował Targi CSR online. Zachęcamy do odsłuchu!

Ósma edycja Targów CSR, największego w Polsce wydarzenia o odpowiedzialnym biznesie i zrównoważonym rozwoju, odbyła się w dniach 5-9 października br. i po raz pierwszy przebiegła w formule online. Wydarzenie zorganizowano w pionierskiej formule na trzech platformach: wystawowej, konferencyjnej oraz networkingowej, generując odpowiednio ponad 15 tys. wejść na wszystkie stoiska targowe, przyciągając blisko 3500 widzów oraz prawie 600 unikalnych uczestników części networkingowej. Czytaj więcej >>

Paweł Oksanowicz, dziennikarz MUZO.FM, przygotował ponaddwudziestominutową relację z Targów CSR. A w niej m.in. rozmowy z Marzeną Strzelczak, prezeską, dyrektorką generalną Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Arkadiuszem Mierzwą, dyrektorem ds. komunikacji,w Jeronimo Martins Polska (partner główny wydarzenia), oraz Mario Zamarripą, dyrektorem ds. zrównoważonego rozwoju w Grupie ERGO Hestia (partner wydarzenia). Zachęcamy do odsłuchu!

Przejdź do audycji >>