Organizujesz staże i praktyki zawodowe – zainspiruj innych

27 lutego 2018

Kwestie zatrudnienia młodych to jedno z pilniejszych wyzwań współczesnej Europy. Ważną rolę w tym zakresie mogą odegrać małe i średnie przedsiębiorstwa, do których skierowany jest europejski projekt EU Talent. Jego koordynatorem w Polsce jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Firmy z sektora MŚP w Polsce często dają możliwość uczniom szkół zawodowych i techników do zdobycia doświadczenia i niezbędnej dla rozwoju wiedzy dzięki organizowaniu praktyk zawodowych. Zachęcamy przedstawicieli firm MŚP do podzielenia się korzyściami płynącymi z zatrudniania młodych na praktykach zawodowych, poprzez przesłanie wypełnionego formularza wraz ze zdjęciem z przeprowadzonych staży i logo firmy na adres koordynatorki projektu Marty Borowskiej (napisz na email).

Nadesłane informacje o firmie pojawią się w informacjach poświęconych projektowi EU Talent przygotowywanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu  i na europejskiej stronie projektu, stając się inspiracją dla innych firm z sektora.

Pobierz formularz >>

EU Talent

EU Talent (Business in Europe Hosting Apprenticeships for Youth) to dwuletni program finansowany przez Komisję Europejską, którego celem jest tworzenie krajowych i europejskich inicjatyw edukacyjnych, pomagających małym i średniej wielkości firmom w zapewnieniu większej liczby miejsc i lepszych warunków dla stażystów.

CZYTAJ WIĘCEJ O PROJEKCIE >>

źródło: informacja własna

Pliki do pobrania:

Dobra praktyka_formularz