Nabór na szkolenie „Wyłącz ego. Zrozum drugiego”

5 grudnia 2018

Trwa nabór chętnych do projektu „Wyłacz Ego. Zrozum Drugiego” realizowanego przez firmę Orange Polska, partnera Forum Odpowiedzialnego Biznes i organizację Nansen Fredssenter. W drugiej edycji projektu odbędzie się seria szkoleń z rozwiązywania konfliktów. Zgłoszenia do udziału w można składać do 18 grudnia.

Swoją wiedzą i unikalną metodyką podczas szkoleń podzielą się eksperci z norweskiego Nansen Center for Peace and Dialogue – organizacji która od ponad 20 lat wspiera rozwiązywanie konfliktów na całym świecie.

Dla kogo?

Organizatorzy zapraszają przedstawicieli różnych organizacji, fundacji, stowarzyszeń, którzy działają na rzecz społeczności. Osób, które chcą zdobyć profesjonalne umiejętności facylitacji dialogu, niezależnie od obszaru, w którym się specjalizują. Ważne, aby po szkoleniu uczestnicy znaleźli przestrzeń, by w praktyce wykorzystać nowe kompetencje.

Gdzie i kiedy?

Szkolenie odbędzie się w Warszawie, w Domu Innowacji Społecznych Marzyciele i Rzemieślnicy, w dniach 21-25 stycznia 2019 r., w godzinach 9:00-17:00.

Jak?

Szkolenia są prowadzone w języku angielsku. Ważne więc, by swobodnie komunikować się w tym języku, liczy się otwartość i zaangażowanie. Szkolenia są bezpłatne dla uczestników.
Więcej informacji

Wszystkie szczegóły dotyczące inicjatywy, szkoleń i rekrutacji można znaleźć na stronie zrozumdrugiego.pl.

źródło: materiały prasowe firmy