Korzyści promocyjno-komunikacyjne dla wystawców 7. Targów CSR

6 listopada 2017

Trwa etap zgłoszeń wystawców 7. Targów CSR – największego w Polsce wydarzenia poświęconego społecznej odpowiedzialności i zrównoważonemu rozwojowi. Wcześniejsza rejestracja wystawcy przynosi więcej możliwości komunikacyjno-promocyjnych związanych z obecnością na targach, a także korzyści finansowe.

10% rabatu przysługuje wystawcom, którzy zarejestrują się do końca grudnia 2017 r. (czytaj więcej >>)

Uczestnictwo w 7. Targach CSR wiąże się z licznymi korzyściami promocyjnymi i komunikacyjnymi. Należą do nich prezentacja wystawcy w mediach Forum Odpowiedzialnego Biznesu, w tym mediach społecznościowych oraz portalu odpowiedzianybiznes.pl – dedykowana każdemu wystawcy podstrona w serwisie www wydarzenia. Aktywny udział firmy lub organizacji łączy się również z ekspozycją logo w wydawnictwach (np. folder informacyjny) i w samej przestrzeni targowej (np. mapa stoisk). Oferowane są również dodatkowe możliwości promocji w zakresie medialnym czy konferencyjnym. Więcej o korzyściach w poniższej prezentacji (pobierz wersję PDF).

Więcej informacji o 7. Targach CSR:

Strona wydarzenia: odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/

Rejestracja wystawców >> odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/dla-wystawcow/

7. Targi CSR na Facebooku: www.facebook.com/events/228660914292862/

Hashtag wydarzenia: #TargiCSR

Kontakt w sprawach organizacyjnych: Marcin Grzybek, menedżer projektów Forum Odpowiedzialnego Biznesu, napisz na email, tel. 22 627 18 71

Organizator: Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Doświadczenia wystawców

Zachęcamy do wysłuchania tego, jak wystawcy korzystają z możliwości zaprezentowania się na Targach CSR.

Poprzednia edycja

6. Targi CSR odbyły się 17 listopada 2016 roku. Udział w wydarzeniu wzięło udział ponad 2000 osób. W tym dniu swoje działania i usługi w zakresie CSR zaprezentowało 70 firm i organizacji. Odbyło się 6 paneli dyskusyjnych i spotkań z gośćmi, na Targach zostali ogłoszeni finaliści projektu „Edukacyjne działania biznesu. Lista najbardziej znaczących inicjatyw” (czytaj więcej).

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie.

Źródło: Informacja własna