Fundacja LOTOS wsparła akcję „Wakacje dla bohatera”

11 października 2017

Fundacja Grupy LOTOS, partnera strategicznego Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odpowiedziała na apel Stowarzyszenia „Paczka dla Bohatera”. Organizacja zwróciła się do koncernu z wnioskiem o dofinansowanie akcji „Wakacje dla Bohatera”, której celem jest organizacja wypoczynku rehabilitacyjnego dla weteranów i kombatantów II Wojny Światowej i walki o wolną Polskę w czasach PRL.

"Wakacje dla Bohatera", Międzyzdroje,28.09.- 04.10. 2017. – ak…

Jako Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera, organizator "Wakacji dla Bohatera", tym skromnym filmem, chcielibyśmy bardzo mocno podziękować wszystkim Darczyńcom, którzy wsparli naszą akcję! Bez Was nie mogłaby się udać, nie byliby z nami nasi wspaniali Bohaterowie! Dziękujemy także opiekunom i koordynatorom – wolontariuszom, którzy, można by rzec, 24 godziny na dobę, opiekowali się naszymi kochanymi Weteranami! I dziękujemy wreszcie Wam, kochani Kombatanci, żołnierze Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych, podziemia antykomunistycznego, represjonowani w PRL, walczący o wolną i niepodległą Polskę, że byliście z nami i nam zaufaliście! DZIĘKUJEMY! Wierzymy, że będziecie z nami przy kolejnych organizowanych przez nas wydarzeniach, także kolejnych edycjach "Wakacji dla Bohatera"!Prosimy o jak najszersze udostępnianie filmu! Zachęcajcie do obejrzenia swoich znajomych!Cześć i chwała Bohaterom!Agencja Mienia Wojskowego AMW Rewita P.G.Z Polska Zbrojna Pomoc to Moc – społeczna odpowiedzialność PZU PZU Grupa LOTOS S.A PCC Rokita

Opublikowany przez Paczka dla Bohatera na 6 października 2017

Weterani spędzili tydzień w ośrodku wypoczynkowym w Międzyzdrojach wraz z opiekunami, gdzie między innymi, mieli zapewnione zabiegi i wszechstronną opiekę lekarską.

źródło: materiały prasowe firmy