„Filantrop Polski” dla Totalizatora Sportowego

1 lipca 2019

Dotyczy firmy: Totalizator Sportowy,

Firmy, których działalność przyczyniła się do rozwoju Polski, zostały wyróżnione przez Polskie Radio Nagrodami Gospodarczymi. Wśród laureatów znalazł się także Totalizator Sportowy, który zajął 1 miejsce w kategorii „Filantrop Polski” w rankingu Nagród Gospodarczych Polskiego Radia 2019. Właściciel marki LOTTO został nagrodzony za wspieranie sportu i promowanie aktywnego stylu życia.

– Jak wiemy, filantropia to bezinteresowne niesienie pomocy innym. Totalizator Sportowy poprzez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej czyni to z dumą każdego dnia. Bardzo się cieszę, że zostało to zauważone i docenione – powiedziała, odbierając 13 czerwca statuetkę, Rzecznik Prasowa Aida Bella.

– Organizatorem rankingu oraz gali, podczas której wręczono nagrody jest Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia. Dzisiaj spotykamy się już po raz trzeci, aby wręczyć te cenne wyróżnienia. Trafią one do rąk najlepszych polskich przedsiębiorców. To właśnie te osoby pokazały, że można efektywnie, z dużymi sukcesami, prowadzić biznes w Polsce, a także promować naszą ojczyznę na arenie międzynarodowej, dając przykład innym krajom – podkreślił Andrzej Rogoyski, prezes Polskiego Radia.

Źródło: e-play.pl