Fiat Chrysler głównym partnerem Festiwalu Dwa Brzegi

5 sierpnia 2019

Dotyczy firmy: Fiat Chrysler Automobiles,

W dniach 27 lipca – 4 sierpnia 2019 w Kazimierzu Dolnym odbył się 13. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, podczas którego goście mogli obejrzeć filmy z całego świata. Głównym partnerem wydarzenia była Grupa FCA, która zapewniała transport gościom specjalnym Festiwalu oraz wspierała logistykę wydarzenia.

Festiwal Dwa Brzegi to wydarzenie kulturalne prezentujące filmy polskie i zagraniczne, zarówno premiery, jak i ważne projekcje filmowe minionego roku oraz obrazy kluczowe dla rozwoju światowej kinematografii. Podczas 13. już edycji święta światowego kina, uczestnicy mogli obejrzeć także spektakle teatralne, wystawy czy koncerty. To projekt przeznaczony dla koneserów kina i innych sztuk. Dwa Brzegi to także okazja do debiutu dla młodych talentów podczas konkursu filmów krótkometrażowych organizowanego we współpracy z filmowymi uczelniami z Polski i zagranicy. Jak co roku Grażyna Torbicka, dyrektor artystyczna Festiwalu, zaprosiła do udziału w wydarzeniu gwiazdy ze świata sztuki.

Grupa FCA od dawna wspiera kulturę i sztukę, dlatego też udział firmy, jako głównego partnera,  w Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi jest nieprzypadkowy. Samochody z Grupy FCA wielokrotnie były wykorzystywane przez twórców kina. Podczas Festiwalu do transportu gości specjalnych zostały udostępnione modele Alfa Romeo oraz Jeep, natomiast Fiat Professional był przeznaczony do logistycznego wsparcia wydarzenia.

Źródło: mat. pras.