FCA partnerem Gali Nagród Lewiatana 2019

4 lipca 2019

Dotyczy firmy: Fiat Chrysler Automobiles,

Po raz czternasty zostały wręczone Nagrody Konfederacji Lewiatan dla przedsiębiorców, osobistości życia publicznego, którzy przyczynili się do rozwoju przedsiębiorczości oraz osoby wyróżniającej się odważnym myśleniem. Partnerem strategicznym była Grupa Fiat Chrysler Automobiles (FCA).

Konfederacja Lewiatan jest polską organizacją biznesową, która od 15 lat reprezentuje interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. 27 czerwca 2019 w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się 14. Gala Nagród Lewiatana. Co roku Konfederacja Lewiatan przyznaje 3 nagrody: im. Andrzeja Wierzbickiego dla wyróżniających się przedsiębiorców, im. Władysława Grabskiego dla osobistości życia publicznego, która znacząco przyczyniła się do rozwoju przedsiębiorczości oraz Nagrodę za Odważne Myślenie przyznawaną wspólnie z Fundacją im. Prof. Barbary Skargi.

– Ta gala udowadnia, że kapituła znalazła i nagrodziła osoby, które powodują, że rzeczy się dzieją, co jest kluczem do sukcesu – powiedział Paweł Miszkowski, dyrektor handlowy FCA Poland.

Lista laureatów i szczegółowa informacja dotycząca nagrody jest na stronie internetowej.

Źródło: mat. pras.