Dosięgnij marzeń z Piórkiem. Nagroda Biedronki dla zdolnych debiutantów

2 marca 2020

Dotyczy firmy: Jeronimo Martins Polska,

Szósta edycja nagrody Biedronki za książkę dla dzieci ruszyła 24 lutego br. Autorzy wciągających historii dla dzieci na zgłoszenia mają czas do 23 marca.

Rejs dookoła świata, nowe auto, dożywotni zapas karmy dla chomików – na co przeznaczyć 100 tys. zł zależy tylko od zwycięzcy, każdy ma inne marzenia. Najważniejsze to dać sobie szansę na wygraną w Piórku. Ma ją zaś każdy debiutujący autor, który zachwyci jurorów konkursu opowiadaniem dla dzieci w wieku 4-10 lat. Marzenie, które może spełnić dzięki Piórku nie dotyczy tylko kwoty nagrody. Książka, która powstanie na podstawie zwycięskiego opowiadania trafi do wszystkich sklepów sieci Biedronka w kraju.

Jak zgłosić swoją pracę?

Teksty na konkurs należy zgłaszać poprzez stronę internetową. Mogą je nadsyłać debiutujący, pełnoletni autorzy, w tym także osoby, które brały udział w poprzednich edycjach, lecz nie zostały laureatami. Każdy uczestnik konkursu może ich zgłosić maksymalnie trzy, o objętości od 20 do 60 tys. znaków. Nabór do etapu tekstowego trwa do 23 marca br. Potem wystartuje część ilustratorska konkursu. Finalnie książka pojawi się w ponad 3 tysiącach sklepów Biedronka w listopadzie 2020 roku.

Więcej informacji tutaj >>

Źródło: mat. pras.