Dni Ubezpieczeń w Santander Bank Polska

30 października 2020

Dotyczy firmy: Santander Bank Polska,

W wybranych oddziałach Santander Bank Polska, jeszcze do końca października, trwają Dni Ubezpieczeń. Celem akcji jest zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat profilaktyki chorób nowotworowych i ubezpieczeń na wypadek zachorowania.

Według danych Polskiej Izby Ubezpieczeń Polacy, z roku na rok, coraz chętniej decydują się na zakup ubezpieczenia na życie. Szczególnie w przypadku najcięższych chorób, w tym raka, koszty leczenia mogą sięgać kilkudziesięciu, a nawet kilkuset tysięcy złotych rocznie[2]. Dlatego tak ważna jest profilaktyka oraz zabezpieczenie.

– Poważne choroby, w tym nowotworowe, mogą dotykać ludzi w każdym wieku. Ich skutki odczuwalne są zarówno dla samych chorych, jak i ich rodzin. Wykrycie choroby we wczesnym stadium, w wielu przypadkach, pozwala na wyleczenie pacjenta. Dlatego, poprzez Dni Ubezpieczeń, chcemy zwrócić uwagę naszych klientów na profilaktykę oraz zachęcić ich do korzystania z produktów, które w przypadku zdiagnozowania choroby pomogą w sfinansowaniu kosztów leczenia – mówi Joanna Borysiewicz, Tribe Leader z Santander Bank Polska.

Przez cały październik Santander Bank Polska, w akcji „Dni Ubezpieczeń”, oferuje specjalną zniżkę na ubezpieczenia dla nowych i stałych klientów. Przy zakupie Ubezpieczenia Życie i Zdrowie, klient może wybrać pakiet zdrowotny. Zawiera on, między innymi, ochronę ubezpieczeniową na wypadek zachorowania na nowotwór złośliwy i 21 innych poważnych chorób, dokładnie wskazanych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia oraz bezpłatne badania profilaktyczne, raz w roku, i ich konsultację z lekarzem.

– Informacje o Pakiecie Zdrowotnym, który jest elementem Ubezpieczenia Życie i Zdrowie od Santander Aviva klienci mogą otrzymać w każdym oddziale banku, na infolinii i na stronie internetowej. Dodatkowo 112 naszych placówek organizuje w październiku specjalne akcje informacyjne, które mają pomóc w zwiększeniu świadomości na temat profilaktyki poważnych chorób – dodaje Andrzej Łabędzki, menedżer Zespołu Wsparcia i Dystrybucji z Santander Bank Polska.

źródło: mat. pras.