Biuro Skanska zostało docenione za warunki pracy i design

9 sierpnia 2019

Dotyczy firmy: Skanska w Polsce,

Biuro spółki biurowej Skanska to druga w Polsce powierzchnia biurowa z certyfikatem WELL CI. Taką ocenę dostało biuro firmy Skanska na konkursie Prime Property Prize 2019 w kategorii „Przestrzeń Komercyjna”.

Dzięki współpracy powstała przestrzeń pozwalająca zarówno na komfortową pracę, jak i relaks. Pracownicy biura Skanska mają do dyspozycji przestronne kuchnie, wiele salek i miejsc spotkań oraz stanowisk pozwalających na wybór najlepszej formy pracy każdego dnia.

– Unikalnego charakteru wnętrzu biur nadają artystyczne akcenty, jak np. murale zaprojektowane przez Olkę Osadzińską i designerskie detale przygotowane przez grupę Kolektyf. Każda z sal konferencyjnych jest nazwana od projektu Skanska i nawiązuje barwnym muralem lub elementami wystroju do charakteru inwestycji – mówi Agata Stelmach, menadżer projektu Spark.

– Stworzyliśmy inteligentny budynek, w którym z łatwością można m.in. poruszać się bez konieczności używania tradycyjnych kart dostępu. Możemy z poziomu aplikacji rezerwować sale spotkań w całym budynku, a także indywidualnie sterować temperaturą i oświetleniem, umawiać się na wspólne przejazdy carsharingowe. Dzięki integracji aplikacji z parkingiem możemy zapraszać naszych gości i zarządzać miejscami parkingowymi za pośrednictwem tej samej aplikacji. Cały czas będziemy pracować nad kolejnymi innowacjami, które zwiększają komfort pracy na co dzień – zaznacza Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska.

Czytaj więcej o biurze Skanska

Źródło: propertydesign.pl