Biedronka nagrodziła swoich pracowników

23 kwietnia 2019

Dotyczy firmy: Jeronimo Martins Polska,

Blisko 45 tysięcy pracowników sieci Biedronka otrzymało od firmy specjalną nagrodę roczną. Została ona wypłacona wcześniej niż w latach poprzednich – w tygodniu przedświątecznym, co dodatkowo ułatwiło przygotowania do Świąt Wielkanocnych.

– W poczuciu dobrze zrealizowanego zadania, chcemy docenić wysiłek i zaangażowanie tych, którzy są siłą napędową naszego biznesu i którzy codziennie pracują na to, co udało nam się wspólnie osiągnąć w Polsce. Jesteśmy Grupą, która co roku stawia sobie ambitne cele, dąży do ciągłego rozwoju i usprawnia swoje funkcjonowanie każdego dnia. Liczę na to, że 2019 będzie kolejnym wyjątkowym rokiem, z którego wszyscy będziemy dumni. – podziękował pracowników Pedro Soares dos Santos, Prezes i CEO Grupy Jeronimo Martins.

Nagroda specjalna została przeznaczona dla osób zatrudnionych w Jeronimo Martins Polska na stanowiskach niemenedżerskich, na podstawie umowy o pracę, najpóźniej od 3 kwietnia 2018 r. i trafiła przede wszystkim do pracowników sklepów oraz centrów dystrybucyjnych. Warunkiem jej otrzymania była także dobra ocena pracy za ubiegły rok – co najmniej na poziomie zgodnym z oczekiwaniami, brak dłuższych absencji, trwających powyżej 180 dni łącznie, a także brak nieusprawiedliwionych nieobecności w 2018 roku.

Szczególnie docenieni w procesie nagradzania za dobre wyniki w 2018 roku są kierownicy sklepów. Ponad dwa tysiące kierowników sklepów Biedronka z całej Polski, a więc niemal 75% osób na tym stanowisku, którzy spełniają pozostałe warunki, zostało docenionych za realizację planu rocznego i osiągnięcie dobrych wyników sprzedaży nagrodą specjalną w podwójnej wysokości, a więc kwotą 4200 zł brutto.

Źródło: mat. pras.