Bank Gospodarstwa Krajowego z tytułem „Friendly Workplace 2018”

16 kwietnia 2019

Dotyczy firmy: Bank Gospodarstwa Krajowego,

Bank Gospodarstwa Krajowego otrzymał tytuł „Friendly Workplace 2018” w konkursie organizowanym corocznie przez portal MarkaPracodawcy.pl.

Portal MarkaPracodawcy.pl nagrodził BGK tytułem „Friendly Workplace 2018”, akcentując uwagę na takich obszarach działalności banku jak: rozwój pracowników, work life balance i zdrowe miejsce pracy.

– BGK należy do grona firm, które w ostatnim czasie znacząco umocniły swoją pozycję w rankingu najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce. Działania i programy dedykowane dla pracowników realizowane są z dużym zaangażowaniem i nastawieniem na ich potrzeby, a jak podkreślają pracownicy działu HR, to dopiero początek. Firma stawia na otwarte, bliskie i partnerskie relacje z pracownikami. Wysokie noty przyznaliśmy firmie w sferze rozwojowej. BGK oferuje bogaty i przekrojowy zestaw programów zarówno dla początkujących specjalistów jak i dla menedżerów. Ciekawym pomysłem dla młodych ludzi jest LETNIA AKADEMIA BGK – program „Praktyk do kwadratu”. Bardzo wysoko oceniamy również nowoczesne podejście firmy w kontekście idei work-life balance w tym realizowany program WELL-BEING jak i bogatą ofertę benefitów. W naszej opinii BGK to nowoczesny, perspektywiczny i jednocześnie przyjazny pracodawca, który inwestuje w ludzi i dba o pozytywną atmosferę – czytamy w uzasadnieniu na stronie MarkaPracodawcy.pl.

Źródło: markapracodawcy.pl