Bank BNP Paribas kolejny raz platynowym partnerem Infoshare 2020

23 września 2020

Dotyczy firmy: BNP Paribas Bank Polska,

23 września rozpoczyna się Infoshare 2020 – największe technologiczne wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, którego platynowym parterem jest po raz kolejny Bank BNP Paribas. Po raz pierwszy impreza odbędzie się online. Bank BNP Paribas podzieli się swoimi doświadczeniami z cyfrowej transformacji w czasach pandemii. Zaprasza także do rozmów startupy i instytucje otoczenia biznesu działające w obszarze SDG (Sustainable Development Goals).

– Infoshare to przestrzeń w której nowe technologie spotykają się z biznesem. To okazja do wymiany doświadczeń startupów i korporacji, programistów i inwestorów, którą wspólnie z organizatorami zapewniamy uczestnikom jako partner wydarzenia – mówi Michał Miszułowicz, Menedżer ds. Współpracy z Fintechami Banku BNP Paribas Polska.

Infoshare 2020 online będzie transmitowane z Amberexpo w Gdańsku i potrwa 6 dni: 23-25 września oraz 28-30 września. W tym roku przygotowano aż 9 scen tematycznych z prelekcjami na żywo, w trakcie których 200 czołowych prelegentów z Polski i ze świata dyskutować będzie o zagadnieniach dotyczących innowacji w biznesie i zarządzaniu, sztucznej inteligencji oraz przyspieszeniu światowego rynku technologicznego na skutek pandemii COVID-19. Na konferencji nie zabraknie inwestorów z Doliny Krzemowej, wiodących europejskich VC, a także ponad 250 technologicznych startupów i przedstawicieli największych międzynarodowych korporacji.

Bank BNP Paribas podzieli się swoimi doświadczeniami z okresu pandemii COVID-19. Podczas prelekcji „Bold & digital. Solutions to adapt the business in times of Covid’19” na scenie Inspire, przedstawiciele Banku opowiedzą jak BNP Paribas radził sobie ze świadczeniem usług bankowych w czasie lockdownu i oraz jak w tym czasie sprawdziły się startupy, jak Autenti czy Booksy. O tym, jak nowe technologie zmieniają formę komunikowania się z klientami oraz jaki jest następny krok w rozwijaniu aplikacji mobilnych, a także jakie są nowe wyzwania związane z nowym rodzajem aplikacji i sposobem komunikacji wspieranym przez Sztuczną Inteligencję opowiedzą Architekci IT z Banku BNP Paribas na scenie DevTrends Stage.

Oprócz wystąpień na dwóch głównych scenach, Bank BNP Paribas będzie obecny również na swoim wirtualnym stoisku, gdzie zaprasza wszystkich zainteresowanych współpracą. Każdy będzie mógł wziąć udział w webinarach o tematyce HR, operacji i projektów IT w Banku. Będzie można przejrzeć bazę aktualnych ofert pracy, zaaplikować na interesującą ofertę lub zostawić swoje CV, a nawet porozmawiać o pracy w Banku z rekruterem.

Do kontaktu z stoiskiem Bank szczególnie zaprasza wszystkie podmioty wspierające Cele Zrównoważonego Rozwoju (SGD). Można się umówić z przedstawicielami BNP Paribas na tzw. spotkanie 1:1 matchmaking na stoisku. Dzięki temu eksperci Banku będą mieli możliwość poznać bliżej innowacyjne firmy, które chciałyby wspierać zarówno Bank i jak i klientów w budowaniu bardziej zrównoważonego i odpowiedzialnego świata.

Bank zainteresowany jest rozwojem produktów i usług służących środowisku naturalnemu, szczególnie w takich obszarach jak:

– Wspieranie transformacji energetycznej klientów i partnerów

– Produkty i usługi ekologiczne (b2b i b2c)

– Ulepszenia ekologiczne (b2b i b2c)

– Eko-mobilność (b2b i b2c)

– Partnerstwa na rzecz sprawiedliwości klimatycznej

– Promowanie działań na rzecz klimatu

– Wpływ inwestycji na środowisko naturalne, i wiele innych.

Do kontaktu Bank BNP Paribas zaprasza nie tylko startupy czy scaleupy, ale także instytucje otoczenia biznesu: fundusze VC czy CVC, centra transferu technologii, uniwersytety, parki naukowo-technologiczne, etc., którzy razem z Bankiem chcieliby dodać swoją cegiełkę, aby czynić świat bardziej zrównoważonym.

Bank BNP Paribas zaprasza na swoje stoisko na Infoshare 2020 online bądź zachęca do kontaktu 1:1 przez apliację matchmaking, aby umówić się na spotkanie.

źródło: mat. pras.