Aktualności

21.08.2017

Provident Polska z wyróżnieniem I love My Job Winner 2017

Provident Polska, lider rynku pożyczkowego, otrzymał wyróżnienie I love My Job Winner 2017. Nagroda przyznawana jest pracodawcom, którzy wyróżniają się na rynku najlepszymi warunkami zatrudnienia.
17.08.2017

Deloitte partnerem CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2017

Pod koniec sierpnia rozpoczną się w Polsce CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY...
16.08.2017

TAURON pomaga w usuwaniu uszkodzeń sieci w północnej Polsce

Spółka TAURON Dystrybucja na prośbę Enei Operator wysyła do pracy dwie wyspecjalizowane brygady wyposażone w specjalistyczny sprzęt, materiały i narzędzia służące odbudowie linii i infrastruktury energetycznej, która została zniszczona po ubiegłotygodniowych nawałnicach. W sumie 12 pracowników TAURONA pomoże kolegom z Enei w usuwaniu skutków katastrofalnych burz jakie miały miejsce w ostatnich dniach. TAURON i Enea są partnerami strategicznymi Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
11.08.2017

Stypendia dla uczniów i granty dla szkół od Enei

Na powracających z wakacji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych czeka program stypendialny od Enei. 1 września wystartuje Enea Akademia Talentów, która będzie wspierać finansowo zdolnych młodych ludzi i aktywne szkoły, dbające o rozwój swoich podopiecznych. Program Enei, partnera strategicznego Forum Odpowiedzialnego Biznesu, swoim patronatem objęli m.in. Minister Edukacji Narodowej oraz Rzecznik Praw Dziecka.
11.08.2017

Rusza rekrutacja do 3. edycji programu Pracownie Orange

Mieszkańcy dwudziestu pięciu miast i wsi z całej Polski mają szansę zdobyć multimedialną świetlicę otwartą dla społeczności. Ruszyła rekrutacja do 3. edycji programu Pracownie Orange. Do końca roku w miejscowościach do 40 tysięcy mieszkańców Fundacja Orange stworzy 25  bezpłatnych centrów edukacji i aktywności lokalnej. Wyposaży je w nowoczesny sprzęt IT i wesprze w działaniach przez 2 kolejne lata. Firma Orange jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
11.08.2017

Bank BGŻ BNP Paribas członkiem Polskiego Stowarzyszenia Rolnictwa Zrównoważonego

Bank BGŻ BNP Paribas, partner FOB, dołączył do grona organizacji, będących członkami Polskiego Stowarzyszenia Rolnictwa Zrównoważonego „ASAP”, które działa na rzecz wspierania rolników w implementacji optymalnych standardów zrównoważonego rolnictwa.
11.08.2017

Odsłonięcie „Zaczytanej Ławki” na Bulwarach Wiślanych

W sobotę, 12 sierpnia Fundacja Zaczytani oraz firma Provident Polska, partner Forum Odpowiedzialnego Biznesu, organizują uroczyste odsłonięcie „Zaczytanej Ławki” ręcznie malowanej przez Laurę La Wasilewską. Ławka stanie na Bulwarach Wiślanych, na wysokości Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. 
09.08.2017

Bank BGŻ BNP Paribas opublikował Raport społeczny za 2016 rok

Raport społeczny Banku BGŻ BNP Paribas prezentuje kompleksowo zarządzanie organizacją, uwzględniając oddziaływanie Banku na otoczenie...
09.08.2017

Nestlé Polska promuje rozwiązania przyjazne czworonogom poprzez akcję Pet@Work 

W biurze Nestlé Purina w Warszawie pracownicy w ramach akcji Pets@work mogą do pracy przyprowadzać swoich czworonogów. Nestlé Polska jest partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
07.08.2017

Tesco zaprzestanie sprzedaży jajek z chowu klatkowego w Europie Środkowej do końca 2025r.

Tesco w Europie Środkowej prowadzi działania aby zapewnić, że do końca 2025 r. w sklepach sieci nie będą dostępne jajka z chowu klatkowego, zarówno marki własnej jak i innych producentów. Do tej pory wycofanie ze sprzedaży jajek z chowu klatkowego zadeklarowała także Biedronka i Carrefour, które wspólnie Tesco Polska są partnerami strategicznymi Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
07.08.2017

Drużyna Carrefour wystartowała w Tour de Pologne Amatorów

Carrefour Cycling Team wziął udział w Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej. Blisko dwudziestoosobowy zespół pracowników sieci, z Guillaume’em de Colonges’em – Prezesem i Dyrektorem Generalnym na czele. Firm Carrefour jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
07.08.2017

Raport Odpowiedzialnego Biznesu Banku Zachodniego WBK w nowej odsłonie

Bank Zachodni WBK partner strategiczny FOB, udostępnił Raport Odpowiedzialnego Biznesu za rok 2016. To już czwarta edycja raportu banku, która jednak odróżnia się od poprzednich nowąformą. Pełna wersja jest dostępna wyłącznie w wersji online, a do lektury zachęca mechanizm grywalizacji. Wyniki grywalizacji wszystkich czytelników raportu zadecydują o realizacji dodatkowego projektu społecznego banku.
03.08.2017

Kompania Piwowarska promuje odpowiedzialną konsumpcję na Przystanku Woodstock

Kompania Piwowarska, partner strategiczny Forum Odpowiedzialnego Biznesu, po raz kolejny pojawi się w Kostrzynie nad...
01.08.2017

Renata Jaszczuk dołącza do grupy ambasadorów programu „Nestlé Porusza Polskę!”

Renata Jaszczuk swoją przygodę ze sportem rozpoczęła wraz ze startem ubiegłorocznej edycji programu “Nestlé Porusza...
01.08.2017

100 uli od Nestlé Polska

Korzyści z zapylania owadopylnych roślin uprawnych są niepodważalne. Wartość zapylania światowych upraw przez owady oszacowano...