Aktualności

22 lutego 2019

W Kaliszu powstała nowa plenerowa siłownia od Nestlé

Od Partnerów

Nestlé wybudowało w Kaliszu plenerową siłownię, z której mogą korzystać wszyscy chętni. W ten sposób firma wspiera lokalną społeczność, zachęcając mieszkańców do zadbania o swoją kondycję i dobre samopoczucie.

22 lutego 2019

Rekrutacja w dwóch językach – wsparcie różnorodności w miejscu pracy

Od Partnerów

Od lutego sieć Biedronka uruchomiła specjalną infolinię rekrutacyjną w języku polskim i ukraińskim. Za jej pośrednictwem można m.in. uzyskać informacje na temat procesu rekrutacyjnego, pomoc w aplikacji na wybrane stanowisko lub zostawić swoje dane w ramach zgłoszenia spontanicznego. W samym 2018 r. Biedronka zwiększyła zatrudnienie o ponad 2 tys. osób.

22 lutego 2019

Grupa Amica wspiera lokalne zajęcia z samoobrony

Od Partnerów

Od początku tego roku w hali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach, odbywały się zajęcia sfinansowane grantem Amica S.A., które miały za zadanie podnieść poczucie bezpieczeństwa wronieckiej młodzieży.

22 lutego 2019

Spotkanie przy bolidzie jako promocja bezpieczeństwa na drogach

Od Partnerów

W ramach działań CSR promujących bezpieczeństwo na drogach 5 lutego w siedzibie PKN ORLEN przy ul. Bielańskiej 12 w Warszawie odbyło się wydarzenie, podczas którego oprócz możliwości obejrzenia oryginalnego bolidu F1 Williams Racing i wykonania na jego tle pamiątkowego zdjęcia, każdy chętny mógł poczuć się jak zawodnik Formuły 1.

22 lutego 2019

Fiat po raz trzeci partnerem Fundacji „Maraton Warszawski”

Fiat po raz trzeci z rzędu został partnerem Fundacji „Maraton Warszawski” przy organizacji największych i najpopularniejszych imprez biegowych w Polsce. Marka zapewni flotę samochodową podczas 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego i 41. Maratonu Warszawskiego.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc