Aktualności

29 marca 2019

„Największą przeszkodą w pracy CSR-owca jest brak zrozumienia ze strony zarządu”

Na portalu PRoto.pl ukazał się wywiad z Marzeną Strzelczak, dyrektorką generalną Forum Odpowiedzialnego Biznesu, poświęcony zawodowi CSR-owca.

21 marca 2019

Biznes odpowiedzialny w Polsce 2019 – wydanie specjalne „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”

20 marca ukazała się kolejna edycja dodatku tematycznego „Rzeczpospolitej” oraz „Parkietu” zatytułowanego „Biznes odpowiedzialny w Polsce”. Materiał został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Finansów. Forum Odpowiedzialnego Biznesu patronuje wydaniu.

21 marca 2019

22 marca – Światowy Dzień Wody

22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody, ustanowiony przez ONZ. Ma on na celu uświadomienie wpływu prawidłowej gospodarki wodnej na kondycję gospodarczą i społeczną. Z tej okazji, eksperci Banku BGŻ BNP Paribas, na podstawie danych GUS, dokonali analizy rynku wody w Polsce. Wskazują, że jednym z trendów jest wzrost społecznej świadomości negatywnego wpływu jednorazowych plastikowych opakowań wody butelkowanej na zanieczyszczenie środowiska.

7 marca 2019

Trwa X edycja plebiscytu „Złoty Bankier”

W jubileuszowej X edycji plebiscytu „Złoty Bankier” internauci mogą do 17 marca oddać głosy w trzech kategoriach: „Bank wrażliwy społecznie”, „Najlepszy spot reklamowy”, „Najlepszy bank w social media”. Patronem plebiscytu jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

5 marca 2019

Debata Rzeczpospolitej „Raportowanie niefinansowe – bilans pierwszego roku i lekcje na przyszłość”

28 lutego w redakcji dziennika „Rzeczpospolita” odbyła się debata „Raportowanie niefinansowe – bilans pierwszego roku i lekcje na przyszłość”. Udział w dyskusji wziął Tadeusz Joniewicz, menedżer projektów Forum Odpowiedzialnego Biznesu, koordynator konkursu Raporty Społeczne.

4 marca 2019

Znamy laureatów i laureatki X Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Michał Szafrański z nagrodą FOB

W sobotę 2 marca poznaliśmy laureatów i laureatki X edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Anna Dereszowska, Anita Sokołowska i Bartek Kasprzykowski to laureaci wybrani przez internautów. Nagrodę Honorową Kapituły otrzymała Anja Rubik, a nagrodę specjalną Magazynu SHOW – Małgorzata Rozenek-Majdan. Przyznano również Gwiazdę Dobroczynności Forum Odpowiedzialnego Biznesu, patrona plebiscytu, która trafiła do Michała Szafrańskiego.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc