Aktualności

27 lutego 2019

Jaka jest kondycja organizacji pozarządowych? Raport z badania sektora NGO

27 lutego to Dzień organizacji społecznych – święto aktywności, zaangażowania i poczucia misji. Z tej okazji ukazał się raport z najnowszej edycji badania „Kondycja organizacji pozarządowych 2018”. W publikacji znalazł się także ekspercki komentarz Marzeny Strzelczak, dyrektorki generalnej i członkini zarządu FOB, dotyczący wyników badania. 

19 lutego 2019

Do 15 marca zgłoszenia do Listków CSR POLITYKI

Do 15 marca firmy mogą zgłaszać się do VIII edycji Listków CSR POLITYKI. Tematem przewodnim zestawienia za 2018 rok jest gospodarka obiegu zamkniętego. Partnerem merytorycznym inicjatywy jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 

18 lutego 2019

Jak zabezpieczyć baterie przed oddaniem ich do recyklingu?

18 lutego przypada Dzień Baterii, z tej okazji warto przypomnieć o tym, w jaki sposób bezpiecznie pozbyć się baterii po zakończeniu ich życia.

12 lutego 2019

Grupa Raben i UMCS szukają przyszłych agentów celnych

Grupa Raben wraz z UMCS zachęca do udziału w studiach podyplomowych z zakresu zarządzania transportem, spedycją i logistyką. Studia realizowane są we współpracy z gronem specjalistów ze świata biznesu oraz administracji.

12 lutego 2019

COCA-COLA POLAND SERVICES NAGRODZONA TYTUŁEM TOP EMPLOYER 2019

12 lutego 2019 – Coca-Cola Poland Services otrzymała certyfikat Top Employer Polska 2019 i tym samym dołączyła do grona najlepszych pracodawców w Polsce według Top Employers Institute. Tytuł otrzymują firmy, które mogą pochwalić się najlepszymi na rynku praktykami w dziedzinie…

12 lutego 2019

Ostatni moment na 100 tys. zł od Biedronki dla debiutujących pisarzy

Piszesz amatorsko książki dla dzieci i chowasz je do szuflady? A może wieczorami wymyślasz dla swoich dzieci historie, których słuchają z zapartym tchem i otwartymi buziami? Jeśli tak, nie zwlekaj i wyślij swoje prace na konkurs literacki Biedronki Piórko. Zgłoszenia…

8 lutego 2019

LOTOS będzie wspierał polski tenis

Grupa LOTOS została strategicznym sponsorem Polskiego Związku Tenisowego (PZT). Umowę podpisano w środę 6 lutego w Zielonej Górze, gdzie odbywają się Drużynowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Tenisie (Puchar Federacji). Kontrakt obejmuje m.in. wsparcie kobiecej i męskiej Reprezentacji Polski oraz wsparcie…

7 lutego 2019

Tesco usunie nienadający się do przetworzenia plastik z opakowań produktów

Tesco poinformowało dziś o swoich zobowiązaniach dotyczących zmniejszania negatywnego wpływu opakowań plastikowych na środowisko. Do roku 2025 wszystkie produkty marki własnej będą w 100% możliwe do ponownego przetworzenia. Firma ograniczy także skalę odpadów opakowaniowych w swoich sklepach.

7 lutego 2019

Poszukiwania kolejnych następców mistrza nie ustają

Grupa LOTOS będzie nadal wspierać młode talenty narciarskie. Zgodnie z umową podpisaną z Polskim Związkiem Narciarskim, finansowanie Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej „LOTOS Szukamy Następców Mistrza” przedłużono do końca 2022 roku.

7 lutego 2019

Pracownicy Banku BGŻ BNP Paribas przeznaczyli 1 500 godzin na wsparcie lokalnych inicjatyw

Sześćdziesiąt dwie i pół doby – tyle czasu w przeliczeniu spędzili pracownicy Banku BGŻ BNP Paribas, wspierając od września do końca grudnia społeczności i inicjatywy lokalne. Tak można najkrócej podsumować pierwszą edycję akcji „Lokalny Ambasador Banku”. Obecnie trwają zgłoszenia do jej drugiej odsłony.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc