Aktualności

Wiadomości i informacje, których autorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

18 kwietnia 2019

Odwaga i równowaga. Rusza rejestracja na VI Ogólnopolski Dzień Różnorodności

Odwaga będzie tematem przewodnim VI Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach programu Karta Różnorodności. Konferencja odbędzie się 23 maja w Kinie Atlantic w Warszawie. Ruszyła rejestracja na wydarzenie (udział bezpłatny).

17 kwietnia 2019

Znamy laureatów VIII edycji Listków CSR

Tygodnik POLITYKA wspólnie z firmą doradczą Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu już po raz ósmy przyznali Listki CSR POLITYKI. To wyróżnienia dla najbardziej odpowiedzialnych i zaangażowanych społecznie firm.

16 kwietnia 2019

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu dołącza do grona Sygnatariuszy Karty Różnorodności

15 kwietnia 2019 roku Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego w Urzędzie Marszałkowskim podpisał – w obecności Marzeny Strzelczak, dyrektorki generalnej Forum Odpowiedzialnego Biznesu – Kartę Różnorodności.

15 kwietnia 2019

W dniach 19 – 22 kwietnia biuro FOB zamknięte

W przerwie świątecznej od dnia 19 do 22 kwietnia biuro Forum Odpowiedzialnego Biznesu będzie zamknięte, a pracownicy przebywać będą na urlopie wypoczynkowym. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

12 kwietnia 2019

Odpowiedzialność za produkty i usługi tematem trzeciej rekomendacji Rady Odpowiedzialnego Przywództwa

Uczestnicy trzeciego tematycznego spotkania Rady Odpowiedzialnego Przywództwa zajęli się kwestią odpowiedzialnej sprzedaży jako kolejnym wyzwaniem z obszaru CSR. Wpisali je na listę rekomendacji, skierowanych do środowiska biznesu w Polsce.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc