Aktualności

Wiadomości i informacje, których autorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

21 marca 2019

Biznes odpowiedzialny w Polsce 2019 – wydanie specjalne „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”

20 marca ukazała się kolejna edycja dodatku tematycznego „Rzeczpospolitej” oraz „Parkietu” zatytułowanego „Biznes odpowiedzialny w Polsce”. Materiał został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Finansów. Forum Odpowiedzialnego Biznesu patronuje wydaniu.

12 marca 2019

Forum Odpowiedzialnego Biznesu w 2019 roku

Jak co roku, Forum planuje szereg aktywności skierowanych zarówno do środowiska biznesowego, jak i wszystkich osób zainteresowanych społeczną odpowiedzialnością biznesu. W najbliższych miesiącach planowane są nowe publikacje, wydarzenia i konkursy.

8 marca 2019

#TyDzieńKobiet w Karcie Różnorodności

Z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet, w ramach Karty Różnorodności przygotowany został cykl wywiadów z prelegentkami i prelegentami konferencji „100 lat praw wyborczych kobiet. Praca, rodzina, rozwój – perspektywa równych szans”. 

5 marca 2019

Debata Rzeczpospolitej „Raportowanie niefinansowe – bilans pierwszego roku i lekcje na przyszłość”

28 lutego w redakcji dziennika „Rzeczpospolita” odbyła się debata „Raportowanie niefinansowe – bilans pierwszego roku i lekcje na przyszłość”. Udział w dyskusji wziął Tadeusz Joniewicz, menedżer projektów Forum Odpowiedzialnego Biznesu, koordynator konkursu Raporty Społeczne.

4 marca 2019

Znamy laureatów i laureatki X Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Michał Szafrański z nagrodą FOB

W sobotę 2 marca poznaliśmy laureatów i laureatki X edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Anna Dereszowska, Anita Sokołowska i Bartek Kasprzykowski to laureaci wybrani przez internautów. Nagrodę Honorową Kapituły otrzymała Anja Rubik, a nagrodę specjalną Magazynu SHOW – Małgorzata Rozenek-Majdan. Przyznano również Gwiazdę Dobroczynności Forum Odpowiedzialnego Biznesu, patrona plebiscytu, która trafiła do Michała Szafrańskiego.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc