Aktualności

Wiadomości i informacje, których autorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

28 lutego 2019

Rada Dostępności z udziałem prezeski Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Zainaugurowana została działalność Rady Dostępności. Pierwsze spotkanie odbyło się 25 lutego w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu znalazła się w gronie członków nowo powstałego zespołu.

27 lutego 2019

Henkel opublikował Raport Zrównoważonego Rozwoju za 2018 rok

Henkel opublikował Raport Zrównoważonego Rozwoju za 2018 rok. W publikacji podkreślono rolę, jaką w działaniach CSR firmy odgrywają takie kwestie jak efektywność korzystania z zasobów w skali globalnej, działania w sprawie ochrony klimatu, zobowiązania w zakresie wdrażania założeń gospodarki obiegu zamkniętego i korzystanie z opakowań przyjaznych środowisku.

27 lutego 2019

Jaka jest kondycja organizacji pozarządowych? Raport z badania sektora NGO

27 lutego to Dzień organizacji społecznych – święto aktywności, zaangażowania i poczucia misji. Z tej okazji ukazał się raport z najnowszej edycji badania „Kondycja organizacji pozarządowych 2018”. W publikacji znalazł się także ekspercki komentarz Marzeny Strzelczak, dyrektorki generalnej i członkini zarządu FOB, dotyczący wyników badania. 

26 lutego 2019

Odpowiedzialne miejsce pracy kategorią tematyczną w „Piórze odpowiedzialności”

W tegorocznej edycji konkursu „Pióro odpowiedzialności” Forum Odpowiedzialnego Biznesu kategorię tematyczną poświęciło tworzeniu odpowiedzialnych miejsc pracy. W ten sposób organizacja chce docenić dziennikarzy i ekspertów, którzy podejmują to ważne zagadnienie w swojej aktywności medialnej. Zgłoszenia artykułów trwają do 28 lutego poprzez formularz na stronie http://odpowiedzialnybiznes.pl/pioro/.

25 lutego 2019

Tesco Polska dołącza do partnerstwa SDGs „Razem dla środowiska”

Tesco to kolejny partner Forum Odpowiedzialnego Biznesu, który zdecydował się na współpracę w ramach środowiskowej inicjatywy Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc