Aktualności

Informacje z zakresu CSR od firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu

27 stycznia 2021

Majka Jeżowska śpiewa o niemarnowaniu jedzenia słowami dzieci

Tesco zakończyło konkurs dla szkół „Rymuję, nie marnuję”. Zwieńczeniem zabawy jest wyjątkowa piosenka stworzona na podstawie prac uczniów, której współautorką i wykonawczynią jest Majka Jeżowska. Konkurs „Rymuję, nie marnuję” to część programu edukacyjnego „Od uprawy do potrawy”, będącego wspólną inicjatywą…

27 stycznia 2021

Henkel Polska po raz szósty nagrodzony Certyfikatem HR Najwyższej Jakości

Henkel Polska kolejny rok z rzędu otrzymał Certyfikat HR Najwyższej Jakości od Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Tegoroczna nagroda ma specjalne znaczenie – potwierdza, że Henkel w trudnych czasach pandemii stanął na wysokości zadania jako wiarygodny pracodawca, który dba o bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz o ich rozwój.

27 stycznia 2021

W #OdPOWIEDZialnie Hochland o dobrostanie zwierząt

23. odcinek #OdPOWIEDZialnie poświęcamy tematowi dobrostanu zwierząt w procesach produkcyjnych artykułów żywnościowych. O tym, jak się dba o krowy w sektorze mleczarskim opowiedzieli eksperci firmy Hochland Polska.

26 stycznia 2021

Rekopol został partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Mamy przyjemność poinformować, że Rekopol przystąpił do Programu Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu. To program edukacyjny FOB, mający na celu aktywizację przedsiębiorców do działań w zakresie CSR rozumianego jako odpowiedzialność przedsiębiorstw za ich wpływ na społeczeństwo i środowisko.

25 stycznia 2021

Akcja „Dziel się pomocą” i wsparcie medyków w Banku BNP Paribas

37 tysięcy osób, które zagłosowały w ramach świątecznej akcji Banku BNP Paribas „Dziel się pomocą”, aby rozdysponować pomiędzy 5 organizacji 200 tys. złotych ofiarowanych przez bank oraz posiłki dla pracowników szpitali o łącznej wartości 155 tys. złotych – to efekty inicjatyw zrealizowanych przez Bank BNP Paribas w 2020 roku.

25 stycznia 2021

Grupa Raben partnerem Szlachetnej Paczki

18 ciężarówek z darami, 50 punktów rozładunku i ponad 9 000 km przejechanych w ramach Weekendu Cudów.

25 stycznia 2021

Szpital tymczasowy w Siedlcach oficjalnie otwarty

Szpital tymczasowy w Siedlcach powstał dzięki współpracy Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II z myślą o osobach chorych na COVID-19.

25 stycznia 2021

Biedronka dołączyła do grona członków Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy

Jak informuje portal Nowy Marketing, Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel marki Biedronka, został członkiem Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy.

22 stycznia 2021

Dzień bez Opakowań Foliowych

23 stycznia obchodzimy „Dzień bez Opakowań Foliowych”.Z tej okazji analitycy Santander Bank Polska postanowili przyjrzeć się polskiemu rynkowi produkcji opakowań i temu jak pandemia i związane z nią czasowe zatrzymanie gospodarek na całym świecie wpłynęło na jego kondycję, a także przeanalizować perspektywy dla branży na 2021 rok.

22 stycznia 2021

Dar Fundacji Amicis dla szpitala powiatowego w Międzychodzie

Pandemia koronawirusa negatywnie wpływa na funkcjonowanie polskich szpitali, które często zmagają się z niedoborem sprzętu ratującego życie pacjentów. Finansowana przez Grupę Amica Fundacja Amicis przekazała nowoczesne urządzenie wspomagające oddychanie Szpitalowi Powiatowemu w Międzychodzie.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc