Aktualności

Informacje z zakresu CSR od firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu

18 kwietnia 2019

Znamy zwycięzców konkursu na dzielnicę marzeń w programie „Ciepło dla Pragi”

W trakcie Dnia Otwartego w Muzeum Warszawskiej Pragi poznaliśmy zwycięzców konkursu „Ciepło dla Pragi”. Nagrody otrzymały 4 szkoły, które zdobyły największe uznanie głosujących mieszkańców i jednocześnie uzyskały najwyższe oceny Jury Konkursu.

18 kwietnia 2019

Złoty Listek CSR dla CEMEX

CEMEX już po raz szósty został doceniony za osiągnięcia na polu społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju. Firma została nagrodzona Złotym Listkiem CSR. Wręczenie wyróżnień miało miejsce 16 kwietnia w Warszawie.

18 kwietnia 2019

Adamed wśród 10 najbardziej innowacyjnych polskich firm

W rankingu innowacyjności dziennika Rzeczpospolita Adamed znalazł się na liście 10 najlepszych polskich firm.

18 kwietnia 2019

Znamy zwycięzców programu Młodzi Obserwatorzy Przyrody

W efekcie programu Fundacji Veolii Polska i Centrum UNEP/GRID-Warszawa, prowadzonego w Zamościu, Chrzanowie, Tarnowskich Górach i Świeciu we współpracy w Urzędami Miast powstało blisko 20 niecodziennych pomysłów na stworzenie miasta z klimatem. Internauci i eksperci wybrali najciekawsze propozycje, które otrzymają środki na realizację zwycięskich eko-projektów w swoich miastach.

18 kwietnia 2019

Adamed wspiera pomysły na biznes

Na początku kwietnia wystartował nabór do jesiennej edycji programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum CEE. Firma Adamed po raz kolejny wesprze najbardziej innowacyjne startupy z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc