Aktualności

Informacje z zakresu CSR od firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu

15 lutego 2019

IKEA Poznań pomaga zwierzętom ze schroniska w Gaju. Podsumowanie akcji „Koc na 4 łapy”

Już po raz kolejny w sklepie IKEA w Poznaniu zorganizowano akcję charytatywną na rzecz bezdomnych zwierząt. W tym roku zebrane koce, ręczniki, karmę i inne potrzebne rzeczy trafiły do Schroniska dla zwierząt w Gaju, nieopodal Śremu. Celem akcji było powiększenie istniejącego wyposażenia placówki w artykuły, które pozwolą jej podopiecznym lepiej przetrwać zimę.

15 lutego 2019

Nauka to przyszłość kolejnych pokoleń: #WyobrazMYtoSobie

W odpowiedzi na wyniki State of Science Index, 3M realizuje w Polsce kampanię #WyobrazMYtoSobie, której celem jest podkreślenie roli, jaką odgrywa wyobraźnia w rozwoju nauki i zwrócenie uwagi na sposób, w jaki zarówno większe, jak i mniejsze innowacje przyczyniają się do podniesienia jakości życia.

14 lutego 2019

Wieczory literackie Banku BGŻ BNP Paribas w dawnym Sezamie

Bank BGŻ BNP Paribas otwiera szeroko drzwi przed mieszkańcami Warszawy i zaprasza na wieczory literackie w nowym oddziale Banku, zlokalizowanym w dawnym Domu Handlowym Sezam przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Na najbliższym spotkaniu 19 lutego o godz. 20:00 gościć będzie dziennikarz i reportażysta Mariusz Szczygieł.

14 lutego 2019

Współczesność, ciekawość, aktualność. Trwa II etap konkursu Artystyczna Podróż Hestii

Zakończył się pierwszy etap 18. edycji konkursu, do którego zgłosiło się 405 studentów IV i V roku kierunków artystycznych prowadzonych na wszystkich polskich uczelniach. W kolejnym etapie poznamy finalistów konkursu a ich prace zobaczymy na trwającej od 6 do 19 maja br. wystawie finałowej w Muzeum nad Wisłą – filii Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

14 lutego 2019

Bezpłatne warsztaty dla młodych pasjonatów nauki na Politechnice Warszawskiej

Ruszyły zapisy na warsztaty SmartUP Academy, w trakcie których młodzież będzie poszerzać wiedzę z zakresu chemii i biochemii. Odbywające się we współpracy z Wydziałem Chemii Politechniki Warszawskiej zajęcia będą składać się z części teoretycznej oraz praktycznych doświadczeń bazujących na przedstawionej wcześniej teorii. Warsztaty kierowane są do osób w wieku 15-19 lat chcących rozwinąć swoje umiejętności związane z przedmiotami ścisłymi i przyrodniczymi.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc